Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Tığ İşi Ahtapot Oyası Nasıl Yapılır?

Oyanın değişik bir ismi var. Çok güzel bir model. Severek yapacaksınız bu modeli. İğne oyası modellerini videolu olarak veriyorduk. Artık tığ oyası modellerini de videolu olarak veriyoruz. Yapmak isteyenler , öğrenmek isteyenler için. Çeyiz hazırlığında olanlar için. Tığ işi ahtapot yapımı farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Mutfak havlu kenarı modeli olarak yapabilirsiniz. Diktiğiniz bir bluz, tunik kenarına oya olarak yapabilirsiniz. Kumaş salon takımı modelleri yapıyorsanız kenar oyası olarak yapabilirsiniz. Çeyiz hazırlığında iseniz ve en yeni modelleri arıyorsanız bizi takip etmeye devam edin. Çeyizleriniz için boncuklu tığ oyası yapımı modellerini de örebilirsiniz. Tığ oyası fiyonk modeli yapılışı da çok beğenilen modeller arasında.

Oya Modelleri ve Yapılışları

Videoyu takip ederek bu zarif oyayı rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapraklar örümcek üzerine sık iğne ile yapılıyor. İlk defa öreceklere biraz zor gelebilir. Ama elleri alıştıkça kolay olduğunu görecekler. Yeni öğrenenler önce kolay modellerden başlayabilirler. İlerleterek zor modellere geçiş yapabilirler.

Sizde yaptığınız örgü modellerini, hobilerinizi bizimle anlatımlı olarak paylaşabilirsiniz. Tığ ile yapılmış bu güzel oyanın yapılışına geçelim. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler