Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Parmak Örgü Boyunluk Yapılışı

Çok şık bir boyunluk modeli paylaşacağız. Yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. Kalın bir iplik kullanılıyor. Kadife iplik, kumaş iplikleri kullanabilirsiniz. Penye ip örgü modelleri ile yapabilirsiniz. Parmak örgüsü ile neler yapılır çok güzel atkı modelleri yapılır. Parmak örgü modellerinden daha önce sizlere bahsetmiştik. Parmaklarımız şiş gibi kullanarak parmak örgü nasıl yapılır bahsetmiştik. Parmağımızı tığ gibi kullanarak parmakla tığ işi örgü modeli yapılışını yayınlamıştık. Şimdi yine parmaklarımızı tığ gibi kullanarak tığ işi örgü modeli boyunluk yapıyoruz. Çok şık. Kalın iplik tercih ederseniz daha şık duracaktır.

Boyunluk Örgü Modelleri Anlatımlı

Parmaklarımızı kullanarak çok şık boyunluk modeli yapacağız. Çocuklarınıza da örerek anne kız kombin yapabilirsiniz. Çocuklarınıza öğreterek onlarında kendileri için yapmalarını sağlayabilirsiniz. Eminim kendi ördükleri boyunlukları taktıkları zaman çok mutlu olacaklardır. Boyunluğun yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde gösteriliyor. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Kalın ipliklerde daha şık duruyor. Model bittiğinde aşağıdaki gibi görünecektir. Bir broşla , taşlarla süsleyebilirsiniz. Çok şık değil mi.

Parmak Örgü Boyunluk Yapılışı

Parmak Örgü Boyunluk Yapılışı 1

Parmak Örgü Boyunluk Yapılışı 2

Şimdi boyunluk modelinin nasıl yapıldığına bakalım. Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarı. İyi seyirler.

Kaynak : http://naztazia.com/patterns/crochet/accessories/scarves/crochet-chain-infinity-scarf.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler