Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Bebek Odası Aksesuarları Yapımı

Doğum hazırlığında olanlar , bebek odası dekorasyon ürünleri arayanlar evde kendi yapmak isteyenler için kız bebek odası dekorasyonu  ve erkek bebek odası dekorasyonu  için çok güzel bir video hazırladık. Böyle hobi dünyası ile ilgilenin kendi oğlunuzun , kızınızın dekor ürünlerini kendiniz hazırlamak istiyorsanız sizler için muhteşem bir model. Ahşap boyama örnekleri sevenler , ahşaptan vazgeçemeyenler için çok güzel bir örnek. Yine çocuklarınızın odası için çok şık kutu kaplama modelleri yapabilirsiniz. İçine bezlerini koyabilirsiniz çocuklarınızın. Odalarının şıklığına şıklı katacak. Bebek odası süsleme fikirleri için kokulu taş modellerini de yapabilirsiniz. Kokulu taş doğum panoları hazırlayabilirsiniz. Kokulu taş çerçeve modelleri, kokulu taş isimlikler hazırlayabilirsiniz

Bebek Odası Aksesuarları El Yapımı

Bugün ahşap ham mdf malzemelerden çok güzel bebek odaları için aksesuar hazırlıyoruz. 2 adet video paylaştık. Erek bebek ve kız bebek için 2 tane örnek. İstediğiniz şekilde süsleme yapabilirsiniz. Boncuklar, inciler, taşlar kullanabilirsiniz. Dekupaj tekniği, kurdele ile süsleme yapabilirsiniz. Düz ham mdfden ne kadar şık dekor ürünleri hazırlayabileceğinizi göreceksiniz. Bende kızımın odası için yapmayı düşünüyorum. Hatta ahşap boyama kısımlarını birlikte yapabiliriz. Anne yardımı alarak oda boyayabilir. Kokulu taştan onun için bir isimlik hazırlamıştım daha önce şimdi odası için kokulu taş kapı süsü hazırlayacağım.

Neyse konumuza dönelim. Ben sizler için bu tarz ürünlerde satış yapan, kendi çocukları için yapmak isteyenler için 2 tane güzel bir video bulup hazırladım. Ben çok beğendim. Sizlerinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Sizde yaptığınız uygulamaları bizimle paylaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler