Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşi Kelebek Nasıl Yapılır?

Kelebekleri çalışmalarımızda çok kullanıyoruz. Lif modellerinde kelebek örnekleri, bebek battaniyelerinde, dantel örneklerinde, boncuklarla taşlı broş yapımında, iğne oyalarında, tığ oyalarında, kanaviçe etamin örneklerinde, amigurumilerde ve burada sayamadığımız birçok çalışmada kullanıyoruz. Bugün tunus işi kelebek nasıl yapılır onu öğreneceğiz. Bebek örgülerini süslemek için örgü broş modellerinde, patik modellerini süslemede kullanabiliriz. Bir şapkada, saç bandı modelinde kullanabiliriz. Az önce kelebek figürünü birçok yerde kullanmıştık. Onlardan biri aplike olarak ördüğümüz örgü kelebek yapılışı. Patik modellerinde, tokalarda ve daha birçok yerde kullanabiliriz. Üç boyutlu örgü kelebek yapımı incilerle süslediğimiz bir kelebek. Yine broş olarak toka olarak düşünebileceğimiz projelerden. Farklı kendin yap projelerinde de kullanabiliriz. Kelebek etkinlik örnekleri hazırlamıştık. Okul öncesi etkinliklerinden bir çalışma. Çocuklarımız elleriyle kelebek yaptıktan sonra arkasına bir mıknatıs yapıştırarak buzdolabı süsü olarak kullanabilirsiniz.

Şimdi kelebek motifi paylaştığımız için motiflerle ördüğümüz kelebeklere değindik. İğne oyaları, kanaviçeler, lif modelleri amigurumiler gibi farklı kelebekli modelleri önceki tariflerden inceleyebilirsiniz.

Tunus İşinden Kelebek Yapılışı

Bugünkü videoda tunus işi kelebek nasıl yapılır o var. Kelebek motifini örüp çeşit çeşit yerlerde kullanabiliriz. Parça iplerle renk renk kelebekler örüp zincir üzerine tutturabilir sonrasında örgü perde modelleri olarak kullanabiliriz.

Tunus İşi Kelebek Nasıl Yapılır?

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler