Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tıp Bayramı Okul Öncesi

Her yıl 14 Mart Tıp Bayramı olarak kutluyoruz. 14 Mart tüm dünyada doktorların, hemşirelerin ve tüm sağlık çalışanlarının fedakarlıklarını kutladığımız bir gün. Bu özel günü de çocuklarımızla birlikte etkinlikler hazırlayarak kutluyoruz. Sağlık çalışanlarının öneminden bahsediyoruz. Sağlıkta şiddete hayır diyoruz. Bunu da çocuklarımıza küçük yaşta öğretiyoruz. Okul öncesi etkinlikleriyle öğretileri destekliyoruz. Çocuklarımızla sağlıkla ilgili yapabileceğimiz birkaç etkinlikten bahsedelim. Daha sonra yine Tıp Bayramı konumuza döneriz.

Tıp Bayramı Okul Öncesi 52

Tıp Bayramı Okul Öncesi 17

Çocuklarımızla birlikte sağlığımızı vurgulayacak aynı zamanda akciğerlerin nasıl çalıştığını öğrenecek soluk alıp vermeyi işleyeceğiz. Detaylara akciğer deneyi okul öncesi içeriğimizde bulabilirsiniz. Diş sağlığımız da oldukça önemli. En güzel etkinliklere de ağız ve diş sağlığı haftası etkinlikleri okul öncesi içeriğimizde bulabilirsiniz. Okul öncesi vücudumuz sanat etkinliği ilginizi çekecek diğer etkinliklerimizden. Daha fazla eğitici etkinlik fikirlerine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Tıp bayramı okul öncesi etkinliklerine geçelim. Konumuza devam edelim.

Tıp Bayramı Okul Öncesi 30

14 Mart Tıp Bayramı Okul Öncesi Etkinlikleri

Tıp Bayramı okul öncesi çocuklarımızla birlikte eğlenceli şekilde oyunlarla kutlayacağımız etkinlikler hazırladık. Okul öncesi tıp bayramı boyama etkinlikleri hazırladık. Çocuklarımızla birlikte doktor hemşire oyunu oynayabiliriz. Çok güzel oyuncak doktor setleri var çocuklarımıza alıp birlikte oyunlar oynayabiliriz. Doktorların hastalarına nasıl baktığını, nasıl iyileştirdiklerini canlandırabiliriz. Sağlıklı beslenme konularını işleyebiliriz. Vücudumuz etkinlikleri hazırlayabiliriz. Basit hareketlerle egzersizler yapabiliriz. Tıp Bayramı tarihi hakkında bilgi verebiliriz. Çocuklara ilham verecek sağlık çalışanlarının hikayelerini anlatabiliriz. Hazırladığımız bu etkinlikler çocuklarımızın sağlıklı bir gelecek için temel oluşturacaktır.

Tıp Bayramı Okul Öncesi 42

Son olarak galeriye geçelim. Tıp Bayramı okul öncesi çocuklarımız için nasıl etkinlikler hazırlayabiliriz inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler