Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Şal Yapımı

Popcorn örgü modelleri ile ilgili birçok örgünün yapılışından bahsettik. Popcorn örgü modellerin daha çok bebek battaniyesi örneklerinde kullanılıyor. Ama diğer örgü modellerine de çok yakışıyor. Özellikle şal modellerini. Sizlere anlatımlı birçok şal örnekleri yapılışı paylaştık. Şiş örgü modelleri ile hazırlanmış modeller, tığ işi örgü modelleri ile hazırlanmış modeller, firkete ile, motifli modeller. Her zevke uygun örnekler paylaştık. Şimdi yine tığla yapılmış çok güzel bir model paylaşımında daha bulunacağız . Üzüm salkımı , yaprak gibi duran çok şık bir model. Daha farklı modeller arayanlar için Türkan Şoray kirpiği tığla yapılan modelde çok güzel duruyor. Çeyizlik şal modelleri arayanlar mutlaka denemeliler. Gelin şalı nasıl yapılır birçok örneğimiz mevcut. Tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek.

Tığ Şal Modelleri Anlatımlı

Bu model angora ipliklerle de çok güzel duracaktır. Çok zarif bir model. Beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Ben şal modellerini daha çok angora iplerle örmeyi seviyorum. Videoda modelin yapılışı baştan sona ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. Alt kısımdan başlayarak büyüyerek üçgen olarak ilerleyen bir şal. Kenar kısmı için püskül , örümcek, kurtçuk veya başka örnekler kullanabilirsiniz. Yine daha önce popcorn kenar oyası yapılışından bahsetmiştik. O modeli de bu şal için kullanabilirsiniz.

Şimdi bu zarif modelin nasıl yapıldığına geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Tığ İşi Şal Yapımı”
  1. Квиллинг dedi ki:

    Мне нравятся все работы по вязанию,но больше всего мне нравится квиллинг! Пожалуйста присылайте мне и работы по квиллингу. Спасибо,с уважением Зинаида.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler