Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Paspas Modelleri Yapılışı

Penye ip paspas modellerinden çok beğenilen bir model yapılışı var sırada. Penye ip yıldız paspas yapılışı. 2 renk kullanılarak örülen harika bir paspas. Evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Banyo paspası olarak örüp kullanabilirsiniz. Çocuk odası dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Yatak odalarında kullanabilirsiniz. Çok güzel bir model. Susimiu ‘ nun kendi sayfasında birçok renk uygulamasını görebilirsiniz. Bej ve krem rengi ile de harika olmuş. Nar çiçeği – gri, mavi- beyaz, mint yeşili – beyaz, sarı – krem, pembe – krem, kırmızı – beyaz renk düzeninde ve farklı renk düzeninde örebilirsiniz. Yıldızı bitirdikten sonra son turlarda 3. bir rengi ekleyebilirsiniz. Bende mint yeşili beyaz renk uygulaması ile örmek için iplerimi hazırladım. Ama henüz örmeye başlamadım. O kadar çok şey var ki örmek istediğim. Hiç birine sıra gelmiyor maalesef. Penye ip ve 10 mm tığlarla ( tığ ölçünüzü ipin kalınlığına göre değiştirebilirsiniz), makas ve şablonla tığ işi paspas modellerimizi örmeye başlayalım. İşte sizlere tığ işi paspas modelleri ve yapılışı.

Penye İpten Paspas Açıklamalı

Tığ işi paspas modelleri yapılışı için yıldızlı harika bir paspas şeması hazırladık. Sevdiğiniz renk düzenlerinde örebilirsiniz. Hemen sizlere yıldızlı paspasın şemasını verelim.

Tığ İşi Paspas Modelleri Yapılışı 3

Paspas için 2 bobin krem rengi, 1 bobin bej rengi gitmiştir. Paspasın çapı yıldız çapı 65 cm. Tamamı ise 1 m çapında. Sizler tur sayılarını ayarlayarak daha kısa veya büyük örebilirsiniz. Yıldızdan sonraki tur sayılarını artırarak daha büyük paspaslar örebilirsiniz.

Tığ İşi Paspas Modelleri Yapılışı 4

Tığ İşi Paspas Modelleri Yapılışı

Paspas bittiğinde çok şık duruyor. İç mekan dekorasyonuna renk katacak örgü paspas modellerinden. Evinizdeki mobilyalarınıza uygun renklerde örebilirsiniz. İşte paspasımız.

Tığ İşi Paspas Modelleri Yapılışı 1

Tığ İşi Paspas Modelleri Yapılışı 2

Kaynak : https://susimiu.es/patron-de-alfombra-redonda-con-estrella-en-el-centro-modelo-star/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler