Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Mandala

Örgü çok iyi bir terapi. İnsan örerken çok rahatlıyor. Stres atıyor. Sizleri örerken rahatlatacak çok güzel bir motif hazırladık. Örgü duvar süsü modelleri olarak kullanabilirsiniz. Kıyabilirseniz  :-) örgü bardak altığı yapımı olarak kullanabilirsiniz. Kenar kısımlarından birleştirerek bebek battaniye modelleri yapabilirsiniz. Süper bir model. İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. 2 farklı renkte yapılmış çalışma göreceksiniz. Beğendiğinizi sizde örgü modellerinizde uygulayabilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir proje.

Sizlere yapılışını şemalı ve adım adım resimli olarak vereceğiz. Örgü mandala modelleri arayanlar daha önce sizlere çok güzel bir örnekten bahsetmiştik. Mandala bahçe örgü modeli yapılışı. Çok güzel bir model. Her gördüğümde örmek istiyorum. Ava vakit bulamadığım için yapamıyorum. Sayfamızda birçok örgü mandala modelleri bulabilirsiniz. Anlatımlı olarak. Battaniyeler, duvar süsleri, kırlentler. Ne ararsanız var. Beğendiğiniz modelleri sizde kendiniz için örebilirsiniz. Örgü duvar süsü çiçek yapılışını mandala olarak yapıp evinizin duvarlarını süsleyebilirsiniz.

Tığ İşi Mandala Nasıl Yapılır?

Çok güzel bir model. Bayılacaksınız. Yapılışını sizlere önce şemalı olarak vereceğiz. Hemen şemanın altında adım adım resimli olarak nasıl yapıldığını göreceksiniz. Pamuklu ipliklerle örebilirsiniz. İnce dantel iplikleri ile örebilirsiniz. Penye iplerle örüp paspas yapabilirsiniz.İşte şema.

Tığ İşi Mandala 15

Şimdi yapılışını adım adım görelim.

Tığ İşi Mandala

Tığ İşi Mandala 5

Tığ İşi Mandala 1

Tığ İşi Mandala 2

Tığ İşi Mandala 6

Tığ İşi Mandala 4

Tığ İşi Mandala 3

Tığ İşi Mandala 9

Tığ İşi Mandala 7

Tığ İşi Mandala 8

Tığ İşi Mandala 10

Tığ İşi Mandala 14

Tığ İşi Mandala 13

Tığ İşi Mandala 11

Tığ İşi Mandala 12

Tığ İşi Mandala 17

Tığ İşi Mandala 16

Çok güzel öyle değil mi. Ben bayıldım.

Tığ İşi Mandala 18

Tığ İşi Mandala 20

Tığ İşi Mandala 19

Kaynak : http://www.bianzhirensheng.com/a/23832.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler