Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Kalp Motif Yapılışı

Bebek battaniyesi modellerinde kullanacağımız çok güzel bir örnek. Tığ işi kalp motif yapılışı. Daha önce paylaştığımız kalpli motifler çok sevilmişti. Bizde aralarına yeni bir örnek ekleyelim istedik. Kalp motifleri bebek battaniyesinde kullanabiliriz. Örgü anahtarlık modelleri, bebek hırkalarında kullanabiliriz. Yada örgü iğnelik modellerinde kullanabiliriz. Tığ işi kalp motif yapılışına geçmeden önce daha önce paylaştığımız kalpli örneklere değinelim.

Popcorn kalp motif paylaşmıştık. Paylaştığımız andan itibaren renk renk örüldü ve hala örülmeye devam ediyor. Modası hiç geçmeyecek örneklerden. Popcorn kalp battaniye yapılışından detaylara ulaşabilirsiniz. Örgü modelleri kalp motif yapılışı çok beğeneceğiniz örneklerden. Kalpli desen gibi de düşünebiliriz, örgü yonca modeli gibi de. Videolu delikli kalp örgü battaniye yapımı çok beğeneceğimiz diğer örnekler arasında. Son olarak ise aşk motif bebek battaniyesi modelinden bahsedelim. Daha anlatımlı çok güzel çok örneklerimiz var. Hadi tığ işi kalp motif yapılışı nasıl örülüyor izleyelim.

Kalpli Bebek Battaniyesi Yapımı

Bebek battaniyesi modellerinden çok güzel bir örnek daha. Severek öreceğimiz örneklerden. Orta kısımda bulunan kalbi kırmızı dış kenarları beyaz örerek motifi tamamlayabiliriz. İç kısımda dilediğimiz gibi renk değişiklikleri yapabiliriz. Motifi 2 renkli örerek örgü şapka modellerinde de kullanabiliriz. Nasıl durduğunu önceki içeriklerimizde bulabilirsiniz.

Tığ İşi Kalp Motif Yapılışı

Tığ İşi Kalp Motif Yapılışı 1

Tığ işi kalp motif yapılışı bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Şimdi de nasıl örüldüğünü izleyelim. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler