Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Duvar Süsü Modelleri

Örgü duvar süsü modellerinden evde kalan ipleri değerlendirme projesi hazırladık. Örgü severler hobi odalarını, duvarlarını süslemek için örgüleri çok kullanıyor. Bende çok seviyorum. El örgüsü süs modellerinden daha önce ördüğünüz iplerde kalan ipleri kalan ipleri değerlendirebileceğiniz projeler oluyor. Örgü süsleme sanatında da kullanabilirsiniz. Örgü süslemeler kullanabilirsiniz. Bebek battaniye modellerinde, bebek yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Kalpli örgü duvar süsü yapılışı bebek battaniye modellerinde de kullanabileceğiniz bir örnek. Koton ipler kullanabilirsiniz. Makrome ipleri ile de çok güzel duvar süsleri yapılıyor. Bildiğiniz düğüm çeşitleri ile makrome duvar süsleri modelleri yapabilirsiniz. Tığ işi duvar süsü modelleri içinde ince makrome iplerini kullanabilirsiniz. Ve ipinize uygun tığlar tercih edebilirsiniz.

Örgü Süsleri

Tığ İşi Duvar Süsü Modelleri

Tığ işi duvar süsü modellerinde kullanacağımız şema yukarıdaki gibi. Şemada x sık iğne, uzun çizgi trabzan, daireler zincir anlamına geliyor. Hemen şemadan sonra pdf dosyasını anlatımlı olarak görelim.

tığ işi duvar süsleri modeli yapılış pdf

Anlatımları şemalı ve pdf dosyasında da anlatımını yabancı olarak da gördük. Şema kolay bir şema. Biraz tığ işi örgü biliyorsanız rahatlıkla örebilirsiniz. Tığ işi duvar süsü modellerini ağaç dallarına sarabilir, ekleyebilirsiniz. Veya ahşap çubukları ekleyebilirsiniz. Ağaç dalları çok kullanılıyor. Kuru ağaç dallarını çevrenizden bulabilirsiniz. Ormanda pikniğe falan gittiğinizde bulabilirsiniz.

Tığ İşi Duvar Süsü Modelleri 2

 

Tığ İşi Duvar Süsü Modelleri 3

Tığ İşi Duvar Süsü Modelleri 4

Tığ İşi Duvar Süsü Modelleri 1

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler