Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Bolero Örnekleri Açıklamalı

Örgü bolero modelleri anlatımlı. Çok şık bir model. Etek uçlarını uzatarak yelek modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Aynı modeli yelek olarak da görmüştüm. Uç kısımlarına boncuklar takılmış. Çok şık olmuş. Tığ işi örgü ponpon yapımı ile de süsleyebilirsiniz. Etek uçlarını. Kızlar çok severler böyle modelleri. Tığ işi bebek bolero modelleri ve yapılışından sizlere daha önce farklı model anlatımlarımızda olmuştu. Kız çocukları için dantel bolero yapılışı bahar ve serin yaz akşamlarında kullanacakları çok güzel bir model. Tığ işi örgü değil de şiş örgü modeli yapılışı arıyorsanız şiş örgü bolero yelek yapımı herkes tarafından çok sevilerek örülen bir model. Bolero nasıl örülür önceki yazılarımızdan birçok örneğe ulaşabilirsiniz. Tığ işi bolero örnekleri açıklamalı modeller, şiş örgü bolero modelleri açıklamalı birçok örnekler, modeller mevcut.

Tığ İşi Bolero Örnekleri Açıklamalı

Kolay Bolero Modelleri

Tığ işi bolero örnekleri açıklamalı model 2 – 3 yaş için uygun. Zincir sayısını artırarak veya azaltarak istediğiniz yaşa göre örebilirsiniz. Modelde lif ipi kullanılmıştır. Kalın bir ip kullandığınızda zincir sayısı değişecektir. Dikkat ederek zincir uzunluğunuzu ayarlayabilirsiniz. Bu model için 100 zincir çekerek başlayabilirsiniz. Ve kalan kısımları videodaki gibi takip ederek yapabilirsiniz. Üzerini örgü çiçeklerle, boncuklarla süsleyebilirsiniz. İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=HZzT8ogVG2E

Benzer İçerikler
5 thoughts on “Tığ İşi Bolero Örnekleri Açıklamalı”
 1. TC Birgül dedi ki:

  yanların uzunluğu kısa oldu biraz daha uzun yapabilirmiyiz tşk

  1. Melek dedi ki:

   Tabi boyutlarını istediğiniz gibi uzatabilirsiniz

 2. TC Birgül dedi ki:

  yanları uzattığımızda önlerde uzayacak çirkin olurmu tşk

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba. Buna benzer bir modeli uzun olarak görmüştüm. Çok hoş duruyordu. Gözünüze çirkin görürse artırmaları ona göre ayarlayabilirsiniz

 3. TC Birgül dedi ki:

  ilginize çok tşk….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler