Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

Şişle örülen bebek battaniyesi modellerinden oluşan bir galeri oluşturduk. Bu battaniyeler çok güzeller ve çok şıklar. Bebe yünlerinden, koton iplerden ve aldığınız iplere uygun şişlerden örebilirsiniz. Galerimizde Ajurlu bebek battaniyesi modeli, düz haraşo örgü modeli, saç örgüsü bebek battaniyesi modeli mevcut. Galeriyi gördüğünüzde hemen örmek isteyeceksiniz.

Dilerseniz daha önce paylaştığımız diğer örgü bebek battaniyesi modelleri ne bağlantıyı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şişle bebek örgü modelleri renk renk örebilirsiniz. Pembeler, maviler, turuncular, yeşiller, ebrulu ipler. Hepsinden çok güzel olacaktır. Ben şuan motifli bebek battaniyesi örüyorum. İp olarak nako lüks minnoş ile ördüm. Anchor ip ve ören bayanın iplerinden aldım. Alize divanın yeni bebe yünleri çıktı ve renkleri çok güzel. Battaniye örmek için onları da tercih edebilirsiniz.

Yeni doğan bebekler dünyaya geldiklerinde anne karnındaki sıcaklığı isterler. Ve bizde üşümesinler diye çeşit çeşit battaniyeler öreriz. Yumuşacık battaniyeler. Belki anne karnın sıcaklığını vermez ama yine de üşümekten korur onları. Bebeklerimiz için o yüzden antialerjik ipleri kullanabiliriz.

Galeride 93 tane şişle örülmüş bebek battaniyesi modeli var. Yeğenleriniz, torunlarınız, kızlarınız, oğullarınız için istediğinizi örebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli isterseniz tek kişilik örgü battaniye veya çift kişilik örgü battaniye olarak da örebilirsiniz. Sevdiklerinize bebek battaniyesi örüp hediye edebilirsiniz. İsterseniz satış yapabilirsiniz.

Galerimizi incelerken sizlere keyifli seyirler dileriz. Bol hobili günler arkadaşlar.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler