Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şimşek McQueen Araba Yaş Pasta Yapımı

Evde çocuklarınız için Şimşek Mcqueen araba yaş pasta yapmaya ne dersiniz. Doğum günleri için çok güzel bir sürpriz olacaktır. Hemde sizin ellerinizden çıkan. Şimşek mcqueen pasta yapımını resimli ve aşamalı olarak sizlere anlatacağız. Daha önce çocuklarımız için korsan gemi pasta yapımını anlatmıştık. Bugünde araba pasta yapılışını gösteriyoruz. Zor gibi görünse de adımları takip ederek kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Çocuklarımız arabaları çok sever. Hele birde şimşek mcqueen olursa. Evde her zaman hazırladığınız bir kekle çok güzel şimşek mcqueen pasta yapımı yapabilirsiniz. Bunun için şimşek mcqueen pasta kalıbı kullanmanıza gerek yok yazıcıdan aldığınız bir araba kalıbını pasta yapımında kullanabilirsiniz.

Daha önce de sizlerle şimşek mcqueenin farklı modellerini paylaşmıştık. Amigurumi şimşek mcqueen yapımını göstermiştik. Yine şimşek mcqueen paspas yapımını göstermiştik. Pastasız olmazdı. Bugünde birlikte pasta yapmayı görüyoruz.

Araba Yaş Pasta, Şimşek Mcqueen Nasıl Yapılır?

Beğendiğiniz bir kek tarifinizi ve pasta kreması tarifini kullanabilirsiniz. Yine bunun için netten alacağınız bir araba kalıbına ihtiyacınız olacak. Keskin bir bıçağa. Renkli şeker hamurları gerekecek pastanız için. Kırmızı, beyaz, siyah, mavi, turuncu, gri. Hazır olarak satılan keklerle de yapabilirsiniz. Şimdi aşağıda adım adım şimşek mcqueen pasta yapılışını görelim.

Şimşek McQueen Pasta Yapımı 2

Şimşek McQueen Pasta Yapımı

Şimşek McQueen Pasta Yapımı 1

Şimşek McQueen Pasta Yapımı 3

Şimşek McQueen Pasta Yapımı 6

Şimşek McQueen Pasta Yapımı 4

Şimşek McQueen Pasta Yapımı 5

Kaynak : http://dolcicreativi.blogspot.com.tr/2013/03/saetta-mcqueen-torta-scolpita-tutorial.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler