Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sık İğne Yaprak Nasıl Yapılır?

Birçok süslemenizde kullanacağınız çok şık örgü yaprak yapımı hazırladık. Videolu olarak veriyoruz yaprağın yapılışını. Tunus işi ile yapılan şık bir yaprak . Örgü duvar süsü modellerinde, örgü kapı süsü modellerinde, örgü yelek süsleme modellerinde, örgü battaniye süslemelerinde, örgü şapka süslemelerinde kullanabilirsiniz. Zor gibi görünsede kolay bir model. Nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şeklide videoda. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. Örgüden menekşe yapımında da çok şık bir yaprak var. Süslemeleriniz için hem çiçeği hem yaprağı yapabilirsiniz. Örgü duvar süsü çiçek yapılışı modelinde de çok güzel bir yaprak var. Tüm ayrıntıları ile yaprağın nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Adım adım yapılışı resimli olarak hazırlandı.

Tığ İşi Yaprak Yapımı Anlatımlı

Sık İğne Yaprak Nasıl Yapılır?

Model tıpkı kanser örneği yaprak yapılışı gibi duruyor. Ama sık iğneler tunus işi ile yapılıyor. İp olarak YarnArt kullanılmış. Ve ince bir tığ. Örgü melek kanadı olarak ta kullanabilirsiniz bu modeli.

29 zincir çekerek başlıyoruz. Tığımıza ip doluyoruz. 6. zincire batıp trabzan yaparak halka oluşturuyoruz. Ve kalan kısımları videoda anlatıldığı gibi yapmaya devam ediyoruz. Kolay ve birçok süslemenize yakışacak bir yaprak. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler