Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Selanikli Haraşo Hırka Modeli

Bu aralar haraşo örgü modelleri ile devam ediyoruz. Çok güzel, şık genç kızlara çok yakışacak bir örgü modeli. Örgü hırka modelleri vazgeçilmezlerimiz arasında olacak. Hırka modellerinden çok seveceğiniz bir örnek daha. Rengi ile tasarımı ile göz dolduruyor. Haraşo örgü nasıl örülür daha önce birçok kez bahsettik. Birçok şiş örgü modellerinde tercih ettiğimiz bir örnek. Puflarda, bebek örgü modellerinde, atkılarda, şapkalarda çokça kullanıyoruz. Yine aynı şekilde selanik örgü modelini de biraz önce saydığımız örgülerde kullanıyoruz. Şimdi ise haraşo örgü ile selanik örgüyü birleştiriyor ve çok güzel bir hırka örüyoruz. Bu güzel modeli bizlerle paylaştığı için Işıl Hanıma çok teşekkür ediyoruz. Anneler, anneanneler, babaanneler durmayın hemen torunlarınıza örmeye başlayın. İlmek sayılarını değiştirerek haraşo bayan hırka modelleri olarak da yapabilirsiniz. Anne kız takım örebilirsiniz. Hadi hazırsanız hemen başlayalım selanikli haraşo hırka modelinin yapılışına.

Hırka Modelleri Örgü

Nako vega iplik 4.5 mm şiş ile harika bir hırka. Aynı renk ile örmek isterseniz ipin renk kodu 10598. Ve bu ölçülerde bir hırka için 6 yumak kullanabilirsiniz. Robadan hırka modelleri, hem selanik, hem haraşo bir arada. Kızlar bayılacak. El emeği göz nuru hırka. Hırka için şişe 93 ilmek atarak başlayalım. Daha rahat örmek için misinalı şiş kullanabilirsiniz.

Selanikli Haraşo Hırka Modeli

Selanikli Haraşo Hırka Modeli 2

Selanikli Haraşo Hırka Modeli 1

Selanikli Haraşo Hırka Modeli 3

Hırka bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok şık değil mi. Dilerseniz hemen selanikli haraşo örgü hırka modelinin yapılışına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler