Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şablondan İşleme Örneği Nasıl Yapılır?

Kanaviçe etamin örneklerinden, kanaviçe şablonlarından sıkça bahsediyoruz. Bugün sizlere şema nasıl okunur, havlu üzerine veya farklı bir kumaş üzerine desen nasıl işlenir ondan bahsedeceğiz. İlk defa şablondan kanaviçe yapacaksanız bu bilgiler işinize yarayabilir. Şablonlardaki semboller hakkında bilgi veriyor. Şablondan işleme örneği nasıl yapılır, kumaşa nasıl aktarılır videodan öğrenebiliriz. Daha sonra sizlerle paylaştığımız kanaviçe şablonlarını rahatlıkla kumaşlara işleyebilirsiniz. Kendinize çantalar işleyebilirsiniz. Evde telefon kılıfı yapımını işleyebilirsiniz. Elekler üzerine işlemeler yapabilirsiniz. Kanaviçeden puflar ve halılar bile işleyebilirsiniz. Örnekleri ve şablonları önceki yazılarımızdan inceleyebilirsiniz. Yeni yıl temalı, çiçek şablonları, kuş şablonları gibi birçok şablon var. Pano için, havlu için uygun birçok şablon mevcut. Seccade şablonları, işlenmiş örnekler var. Beğendiklerinizi kumaşlarınıza işleyebilirsiniz.

Etamin Şablon Çıkarma Kağıt

Şablondan işleme örneği nasıl yapılır, şablonlar nasıl okunur ondan bahseden bir video hazırladık. Daha önce çarpı işi nasıl yapılır, kanaviçe nasıl yapılır birçok örnek hazırladık. Hazırladığımız şablonların nasıl okunacağı ve kumaş üzerine nasıl aktarılacağından bahsediyor. İlk defa yapacaklar için çok iyi bilgiler var. Artık beğendiğiniz her şablonu kolaylıkla işleyebilirsiniz. Tabi ilk defa yapacak olanlar daha kolay şablonları seçebilirler. Kolyeler yapabilirler. Havlular işleyebilirler. Panolar yapabilirler.

Şablondan İşleme Örneği Nasıl Yapılır?

Böyle kuşlu bir şablonla panolar, havlular, peçeteler, masa örtüleri yapabilirsiniz. Daha fazla şablonu işleyebilirsiniz. Kumaş, ip ve şablon okuma hakkında bilgileri izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler