Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Punchtan Mini Yastık Yapımı

Panç nakışı nasıl yapılır daha önce bahsetmiştik. Bugün panç desenleri ile mini bir yastık yapacağız. Punchtan mini yastık yapımını izledikten sonra kendimize ev dekorasyonumuz için hediyelik fikirler için sevdiğimiz desenlerde yastıklar, punch duvar süsü modelleri yapabiliriz. Punch yastık yapımı için birçok desen kullanabiliriz. Netten bulduğumuz desenleri evimizde çocuklarımızın kıyafetlerinde olan bir deseni kumaş üzerine aktararak punch nakışında kullanabiliriz. Bebek odası dekorasyonunda duvarları süslemek için yatakları süslemek için kullanabilirsiniz. Punch nakışı desenleriyle çantalar, bardak altlıkları, paspaslar, kıyafet süslemeleri, bebek örgülerini süslemek, oyuncaklar, hırkalar, kot ceketleri süslemek isteyebilirsiniz. Hasır sepetleri, örgü sepetleri süsleyebilirsiniz. Tokalar, saç bantları yapabilirsiniz. Bu güzel modellerden oluşan çok güzel bir galeri hazırlamıştık. Galeriye punch nakışı desenlerinden ulaşabilirsiniz. Muhteşem fikirlerle dolu harika bir galeri. Punch nakışı pano modelleri de çok tercih edilen çalışmalardan. Yani kısacası punch nasıl yapılır öğrendikten sonra aklınıza gelebilecek birçok modelin yapılışında kullanabilirsiniz. Şimdi mini yastık yapımında kullanalım.

Punch Yastık Nasıl Yapılır?

İlk olarak işleyeceğimiz deseni seçiyoruz. Daha sonra deseni kumaşın üzerine aktarıyoruz. Kumaş olarak da birçok alternatif var. Etaminler, ketenler gibi. İplerimizi, punch iğnemizi ayarlıyor sonrasında nakışımızı işlemeye başlıyoruz. Çiçekler, geometrik desenler, ayıcıklar, tavşanlar… Büyük küçük herkesin seveceği, kullanacağı desenlerde işlemeler yapıyoruz.

Punchtan Mini Yastık Yapımı

Bu güzel yastığı dekoratif amaçlı kullanabiliriz. İğnelik olarak kullanabiliriz. Yastık yerine duvar süsü yapıp kullanabiliriz. Yastığa üç boyutlu çalışmalar, nakışlar ekleyebiliriz. Eğer hazırsanız hemen punchtan mini yastık yapımını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler