Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Punch Yastık Yapımı

Sırada çok sevimli yastık tarifleri var. Çocuklarınız için küçük bir sürpriz. Bu güzel yastıkları çocuklarınız da yapabilir. Evde kaldığımız bugünlerde sürekli ekran başında onlıne ders gören çocuklar için güzel bir hobi. Yastıkları bebek odası dekorasyonu, çocuk odası dekorasyonu, hediyelik fikirler için çok güzel bir model. Sevdiğiniz havyan desenlerinde yastıklar yapabilirsiniz. Lamalar, kaktüsler, flamingolar, tilkiler, tavşanlar, balinalar yapabilirsiniz. Punch nakışı nasıl yapılır daha önce ayrıntılı bir şekilde bahsetmiştik. Punch nakışı ile birçok çalışma yapabilirsiniz. Punch nakışı pano modelleri, punch nakışı yastıklar, kırlentler. Punch nakışı desenleri ile oyuncaklar yapabilirsiniz. Punch nakışı ile burada sayamadığımız birçok çalışma yapabilirsiniz. Şimdi punch yastık yapımı detaylarına geçelim.

Punch Yastık Nasıl Yapılır?

İstediğimiz desenlerde yastık yapabiliriz. Tavşanlar, kuşlar, baykuşlar, yaprak desenli yastıklar yapabilirsiniz. Birçok farklı kumaş kullanılıyor. Çeşitli kalınlıklarda ipler kullanılıyor. Yastık yapmak için orta kalınlıkta ipler kullanabilirsiniz. Önce kumaşı seçiyoruz. İpleri seçiyoruz. Yapmak istediğimiz desene karar veriyoruz. Deseni kumaş üzerine aktarıyoruz. Deseni işlemeye başlıyoruz. İsterseniz yastığın arkasına da aynı desenden işleme yapabilirsiniz. Düz renk kumaşla da kapatabilirsiniz.

Punch Yastık Yapımı 15

Punch Yastık Yapımı 13

Punch Yastık Yapımı 14

Punch Yastık Yapımı 11

Punch Yastık Yapımı 12

 

Çok güzel desenlerde yastıklar yapabilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Etamin kumaşlar, duck keten kumaşlar, patiska kumaşlar üzerine işleniyor. İğnesi set olarak satılıyor ve içinde ince ve kalın iple kullanılacak iğneleri mevcut. İp kalınlığınıza göre iğneleri takabilirsiniz. İğnenin ayarını ayarlayarak da ilmeklerin uzunluklarını ayarlayabilirsiniz.

Punch yastık yapımı için birkaç örnek inceleyelim.

Punch Yastık Yapımı 7

Punch Yastık Yapımı 5

Punch Yastık Yapımı 9

Punch Yastık Yapımı 3

Punch Yastık Yapımı 2

Punch Yastık Yapımı 8

Punch Yastık Yapımı 10

Punch Yastık Yapımı 4

Punch Yastık Yapımı 6

Punch Yastık Yapımı

Punch Yastık Yapımı 1

Punch yastık yapımı bittiğinde çok güzel oluyor. Herhangi bir şablonu, keçe için olan şablonları yastık için kullanabilirsiniz. Şimdi punch yastık yapımı için farklı bir modelde anlatımını görelim.

Kaynak : https://www.idee-shop.com/punch-needle-anleitung-hase

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler