Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Polar Yelek Dikimi

Evde dikiş dikmeyi seviyorsanız benim gibi dikişe yeni başladıysanız kolay ve şık bir yeleğin yapılışını hazırladık. Kaşe kumaşlarla da yün keçe kumaşlarla da yapılabilir diye düşünüyorum. Polar yelek dikimi kalıbını ve aşamalarını sizlere fotoğraflarla hazırladık. Kolay bir yelek. 3 parça kesiyoruz ve bu parçaları birbirine birleştiriyoruz. Dikiş için birçok projeden bahsetmiştik. Dikişi çok iyi bir şekilde bilmediğim için ve yeni başladığım için herkes tarafından dikilebilecek kolay projelerden bahsediyoruz. Eski kıyafetlerimizi yeniliyoruz. Oyuncaklar dikiyoruz. Kolay elbise dikimi anlatımlı modelleri dikiyoruz. Diktiğimiz projelerden kalan artan kumaşlardan paspas yapımı yapıyoruz. Her bir parçayı değerlendiriyoruz. Şimdide kolay yelek kalıbı ile şık bir yelek dikiyoruz.

Polar Yelek Nasıl Dikilir?

Polar yelek dikimi için kullanılan ölçüleri kendi bedeninize göre ayarlayabilirsiniz. 3 parçadan oluşuyor ve dikmesi oldukça kolay. Yelek dikimi aşamalarını sizlere fotoğraflarla hazırladık. Takip ederek kolayca dikebilirsiniz. Küçük kız çocukları içinde dikebilirsiniz. Önce yeleğimizin ölçülerini yani kalıplarını görelim.

Polar Yelek Dikimi 4

Polar Yelek Dikimi 5

Yeleğimiz üç parçadan oluşuyor demiştir. Üstte görülen parça yeleğin ön kısımları ve yaka için olan parçası. 2. kalıp ise sırt kısmı için olan parçası. Şimdi de aşama aşama yeleğin kalıplarını nasıl yerleştireceğiz onu görelim.

Polar Yelek Dikimi 8

Polar Yelek Dikimi 2

Polar Yelek Dikimi 3

Polar Yelek Dikimi 7

Polar Yelek Dikimi 6

Yeleğimiz artık giymek için hazır. Kendi ellerinizle diktiğiniz yeleğinizi gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz.

Polar Yelek Dikimi

Polar Yelek Dikimi 1

Kaynak : http://www.diyideas.ru/pages/12592.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler