Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Parmak Örgüsü Panço

Parmak örgüsü modellerinden çeşitli örgü modellerine değiniyoruz. Bugün parmak örgüsü panço yapılışı var. Ben parmak örgüsü ile hep atkı, boyunluk örülür diye düşünüyordum. Yeni yeni güzel modeller gördükçe hemen sizlerle paylaşıyorum. Örgü panço modelleri parmakla örülen bir model. Ve çok güzel. Yaz kış kullanabilirsiniz. Yazın serin akşamlarda kullanabilirsiniz. Parmak örgü süslemelerler yapmıştık. Yine çocuklarımızla birlikte parmak örgüsü tavşan yapmıştık. Parmakta zincir atkı nasıl yapılır yine videolu anlatımlarla paylaşmıştık. Çeşitli örgü modellerinde parmak örgüsünü kullanabilirsiniz.

Parmak Örgüsü Panço Nasıl Yapılır?

Parmaklarımızı kullanarak harika bir panço örüyoruz. Parmak örgüsü panço için yine parmakta zincir yapılışı ile başlıyoruz. Daha sonra üzerine modeli kurarak panço yapıyoruz. Modelde 34 zincir çekilerek başlanmış. Zinciri çektikten sonra halka oluşturuyoruz. Daha sonra yine parmağımızla tekli trabzanlar yaparak pançonun modelini oluşturmaya başlıyoruz.

Parmak örgüsü pançoyu keyifle öreceksiniz. Detaylı anlatımı videoda yer almakta. Tek renk iplerle, batik iplerle de çok güzel duruyor. Zincir sayılarını ayarlayarak küçük çocuklarınıza da örebilirsiniz. Pançonun duruşuna bir bakalım.

Parmak Örgüsü Panço

Birkaç rengi kullanarak da çizgiler halinde örebilirsiniz. Çok şık ve kolay. Parmak örgüsünde kullanılan örneği örgü yelek modellerinde de kullanabilirsiniz. Mesela zincir çekip üzerine model kurabilirsiniz. Bebek örgü modellerinde de güzel duracaktır. Parmağınızla örebileceğiniz tığ işi örnekleri kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler