Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Tunik Nasıl Örülür?

Tığ işi örgü ve kare motifle örülmüş  çok güzel bir tunik hazırladık. Örgü tunik nasıl örülür videolu anlatımla hazırladık. Bildiğimiz ve daha önce örgü çanta modellerinde ördüğümüz bir motif ile örgü tunik modelleri örüyoruz. Değişik birçok örgü süveter modelleri, örgü yelek modelleri, örgü elbise modelleri hazırladık. Örgü tunik modelleri hazırladık. Yeni modele geçmeden önce önceki tariflere değinelim. Tığ işi dantel elbise yapılışı dantel örnekleri ile yapılmış bir elbise. Anlatımlı örgü elbise yine tunik olarak kullanacağınız modellerden. Örgü elbise modelleri motifle örülen güzel modellerden. Asimetrik örgülerden. İsterseniz düz olarak da örüp kullanabilirsiniz. Dantel ipleri, merserize ipler, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Batik iplerle örülmüş, kek iplerle örülmüş bir tunik. Hadi tarifine geçelim.

Bayan Örgü Tunik Modelleri Anlatımlı

4 büyük kare motifle ördüğümüz kolay bir tunik. Örgü elbise, örgü pareo modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Tatilde de kullanacağınız merserize iplerle öreceğiniz güzel bir elbise olacak. Örgü tunik nasıl örülür videolu anlatımda. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. 4 motif örüyoruz ve motifleri birleştirerek elbisemizi oluşturuyoruz.

Örgü Tunik Nasıl Örülür? 3

Motif yukarıda görüldüğü gibi. Daha önce farklı örgülerde de kullanmıştık. Motifin boyutlarını ayarlayarak örüp kız çocukları içinde elbise, tunik olarak örebilirsiniz.

Örgü Tunik Nasıl Örülür?

Örgü Tunik Nasıl Örülür? 1

Örgü Tunik Nasıl Örülür? 2

Çok güzel görünüyor değil mi. Örgüye yeni başlayanlarda videodan takip ederek örebilirsiniz. Benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum. Örgü tunik nasıl örülür videodan izliyoruz. Takıldığınız bir konu olursa sorabilirsiniz. Yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Kolay bir tunik. İşte tarifi. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/red-heart-lunar-tunic/RHC0131-024056M.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler