Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Etek Örnekleri

Çok şık örgü etek yapılışı hazırladık. Motifli örgü modellerinden oluşan bir etek. Örgü etek yapılışı büyükler için. Genç kızlar içinde çok şık olacak bir örnek. Örgü etek örnekleri için beğendiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Yapılışını sizlere hem şemalı olarak hemde adım adım fotoğraflı olarak hazırladık. Etek için dantel ipleri, pamuklu ipler, merserize ipler, renkli ebruli ipler kullanabilirsiniz. Örgü etek modelleri için elinizde olan ipleri de kullanabilirsiniz. Uygun olan ipler ile örebilirsiniz. Tığ işi ile şiş örgü modelleri ile sevdiğiniz örnekleri, motifleri eteğe çevirebilirsiniz. Anlatımlı örgü etek modelleri için daha önce paylaştığımız modelleri veya sizin sevdiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Bugün çiçek motifli çok güzel bir örgü eteğin tarifini paylaşacağız. Hemen yapılışına geçiyorum.

Motifli Örgü Etek Nasıl Örülür?

Çok güzel bir örnek. Bu modeli şal modellerinde, yelek modellerinde de kullanabilirsiniz. Örgü etek modelleri ve yapılışları için yuvarlak motifi kullanacağız. Hemen motifin şemasını paylaşalım.

Örgü Etek Örnekleri 19

Motif kolay bir motif. Daha önce farklı örgülerde kullanmış olabilirsiniz. Bebek battaniyesi modellerinde renkli olarak kullanmış olabiliriz. Motifte uzun çizgiler trabzan anlamına geliyor. Zincirleri elinizin sıkılık ve gevşekliğine göre ayarlayabilirsiniz. Modelde duman gri ve kaşmir bir iplik kullanılmış. Ve 2 mm tığ ile örülmüş. Bir mağazada pahalı fiyatlara satılan bir eteği örgü bilen bir örgü sever modele bakarak örneği çıkartmış. Şimdi fotoğraflarla örgü eteğin yapılışını görelim.

Etek bittiğinde çok güzel duruyor. Şimdi nasıl göründüğüne bakalım. Sizde kendinize örmek isterseniz bu modeli kullanabilirsiniz.

Örgü Etek Örnekleri 10

Örgü Etek Örnekleri 11

Örgü Etek Örnekleri 16

Örgü Etek Örnekleri 17

Örgü Etek Örnekleri 12

Örgü Etek Örnekleri 14

Örgü Etek Örnekleri 15

Örgü Etek Örnekleri 13

 

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler