Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bileklik

Paracord bileklik modellerinden sizlere çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Erkek kardeşleriniz için, babanız için, eşiniz için yapabilirsiniz. Yapılış aşamaları ayrıntılı bir şekilde fotoğraflı olarak mevcut. Fotoğraftan adımları takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Makrome ipleri, kordon ipler kullanabilirsiniz. Paracord malzemelerini nette, tuhafiyelerde, büyük hobi marketlerde bulabilirsiniz. Örgü bileklik için elinizde uygun ipler varsa onları kullanabilirsiniz. Paracord bilekliklerin yanı sıra bu sezon deniz kabuklu takı modelleri de çok trend. Deniz kabuğu bileklik yapımı malzemelerini temin edip istediğiniz modelde evde kendiniz de yapabilirsiniz. Dantel bileklik yapımı çok şık ve yapılışı oldukça kolay. Hazır bir dantel üzerine boncuklarla süslemeler yapıyorsunuz. Boncuklu bileklik yapımı için birçok model var. Beğendiklerinizi yapabilirsiniz.

Örgü Bileklik Erkek Modelleri

Örgü bileklik modelleri severek yapacağınız çok güzel modellerden. Kendiniz de kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Model zor ve karışık gibi görünebilir. Ama yapmaya başladığınızda zor olmadığını hızlı ilerlediğini göreceksiniz. Örgü bileklik ipini hazırladıktan sonra ve fotoğrafı takip ettiğinizde örgü bilekliği rahatlıkla yapabileceksiniz.

  • Yaklaşık 4 m altın rengi paracord ip
  • Yaklaşık 1 m kahve paracord ipi
  • Bileklik kapama
  • İsteğe bağlı aksesuar

Yaklaşık böyle bir bilekliği 45 dakika 1 saat arası sürede tamamlayabilirsiniz. Sevdiklerinize özel günlerinde hediyelik fikirler için oldukça iyi bir model. Nasıl örüldüğünü fotoğraflarla görelim şimdi.

Örgü Bileklik 28

Örgü Bileklik 29

Bilekte çok şık duran bir model. Daha uzun örerek kemer olarak, çanta askısı olarak, sevimli dostlarımız için el yapımı tasma olarak kullanabilirsiniz.

Çok güzel ve çok şık bir bilekliğimiz oldu.

Örgü Bileklik 25

Örgü Bileklik 26

Örgü Bileklik 27

Kaynak : http://blog.swiss-paracord.ch/hex-nut-und-tutorial/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler