Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Atkı Örnekleri Anlatımlı

Tığ işi örgü modelleri ile devam ediyor kenarları püsküllü şahane bir örgü atkı örnekleri anlatımlı model örüyoruz. Örgü boyunluk modelleri, örgü şal modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Anlatımını sizlere videolu olarak hazırladık. Rahatça örebiliriz. Örgü yeni başlayanlar içinde çok güzel bir örnek. Videodan takip ederek çok kolay bir şekilde örebilirsiniz. Kış için kendi ellerinizle ördüğünüz çok güzel bir aksesuar olacak. Boyunluk nasıl örülür açıklamalı birçok örnek paylaştık. Zincirli atkılar, motifli boyunluklar, şiş örgülerden oluşan çok örnek var. Parmakta zincir atkı nasıl yapılır önceki yazılardan bulabilir genç kızlarınız için örebilirsiniz. Çok şık duruyor. Örgü atkı modelleri kadınlar için hazırlanmış bir tarif. Hadi yapılışına geçelim.

Anlatımlı Örgü Atkı Modelleri

İstediğiniz boyutlarda öreceğiniz örgü atkı örnekleri anlatımlı modelleri hazırladık. Tığ ve trabzanlarla yapılan bir örnek. Kenarındaki püsküller çok şık durmuş. İsterseniz saçak da yapabilirsiniz. Atkının boyutları 25, 5 cm x 254 cm ebatlarında. Siz farklı ebatlarda da örebilirsiniz. Etol şal boyutlarında 60 cm olarak da örebilirsiniz. İp için % 100 akrilik bir iplik kullanılmış. Tığ olarak ise 9 mm tığ kullanılıyor. Örgü atkı örnekleri anlatımlı örneğe 30 zincir çekerek başlıyoruz. İpimiz kalın bir iplik. Kullanacağınız ipliğe göre atkı boyutları değişecektir. Şalın kenarına köşelerine püskül yapıyoruz.

Örgü Atkı Örnekleri Anlatımlı 7

Atkımız bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım. Kolay ve şık. Her yaş için uygun. Çeşitli renklerle örerek kullanabilirsiniz.

Örgü Atkı Örnekleri Anlatımlı

Örgü Atkı Örnekleri Anlatımlı 1

Örgü Atkı Örnekleri Anlatımlı 2

Örgü Atkı Örnekleri Anlatımlı 3

Örgü Atkı Örnekleri Anlatımlı 4

Örgü Atkı Örnekleri Anlatımlı 5

Örgü Atkı Örnekleri Anlatımlı 6

Örgü atkı modellerinden yeni modelin detaylı yapılışını izleyelim. Renkli olarak da örebilirsiniz. Çizgi çizgi. Neon renklerle de örebilir kullanabilirsiniz. İşte tarifi. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/bernat-pump-up-the-volume-crochet-super-scarf/BRC0135-001748M.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler