Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Öğretmenler Günü Okul Öncesi Etkinlikleri

24 Kasım Öğretmenler günü yaklaşıyor. Öğretmenlerimize minnetimizi bir güne sığdırmak çok zor. Hediyelerle, şiirlerle bir nebze olsun saygımızı, sevgimizi göstermeye çalışıyoruz. Bugün öğretmenler günü okul öncesi etkinlikleri hazırladık. Hazırladığımız etkinliklerle sevgimizi gösterebiliriz. Hiç solmayacak evde hazırladığımız çiçekler hazırlayabiliriz. Mesela kağıttan karanfil yapımı projesini inceleyebilir çocuklarınızla birlikte evde yapabilir öğretmenler gününde hediye edebilirsiniz. Okullarımızda da sınıflarımızdaki panoyu, koridorlardaki panoları, okul kapılarını süsleyebiliriz. Güzel fikirler isterseniz öğretmenler günü pano 24 Kasım çalışmalarını inceleyebilirsiniz. ‘Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır ‘ diyen Başöğretmen Atatürk‘ü unutmadan süslemelerimizi yapabiliriz. Kalem resimleri, bayraklar, özlü sözler, güzel şiirlerle sınıflarımızı süsleyebiliriz. Evde çocuklarımızdan güzel bir yazı hazırlamalarını yada resim hazırlamalarını isteyebiliriz. En güzel hediyedir. 24 Kasım öğretmenler günü panosu ve resimleri için örnekleri inceleyelim.

Okul Öncesi Öğretmenler Günü Etkinlikleri

Sevgimizi anlatan resimler, yazılarla 24 Kasım öğretmenler gününü kutluyoruz. Aşağıda bizlere fikir verecek öğretmenler günü okul öncesi etkinlikleri hazırladık. Renkli fon kartonlarla, elişi kağıtlarıyla, fon kartonlarla süslemeler hazırlayabiliriz. Kağıttan, peçetelerden çeşitli çiçekler yapabiliriz.

“Eğitimdir ki bir milleti ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da milleti esaret ve sefalete terk eder.” diyerek eğitimin önemini vurgulayan Atatürk öğretmenlerimizin de ne kadar özverili çalıştıklarını, çocuklarımıza en güzel eğitimi verdiğini vurgulamıştır. Şimdi değerli öğretmenlerimize bir nebze olsun sevgimizi saygımızı gösterecek etkinlik fikirlerini inceleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler