Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lif Tekniği Örgü Ayakkabı Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarından bu kez örgü ayakkabı modelleri yapılışı hazırladık. Lif modellerinde çok kullandığımız yıldız tekniği ile ayakkabıları örüyoruz. Ve ortaya muhteşem bir ayakkabı çıkıyor. Hazır aldığınız tabanlıkların üzerine keçe tabanlıklar üzerine tığ işi ayakkabıyı örebilirsiniz. Parmak arası terlikleri kesip üzerini örgülerle tamamlayarak kendinize ayakkabı yapabilirsiniz. Eskiyen bir ayakkabının, terliğin tabanını kullanarak patiğe çevirebilirsiniz. Örgü patik tabanı örüp yine üzerini tamamlayarak örgü patik modellerine de çevirebilirsiniz. Çeşitleri bu şekilde çoğaltmak mümkün. Öncesinde birkaç ayakkabı modelinden bahsedelim. Daha sonra lif tekniği örgü ayakkabı yapılışını öğreniriz.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz örgü ayakkabılardan bahsedeceğiz. Çok seveceğimiz kullanışlı birçok ayakkabıdan bahsettik. İsterseniz ayakkabıları örgü ev ayakkabısı, örgü panduf olarak da kullanabilirsiniz. Dışarıda da kullanabileceğiniz ayakkabılardan bir tanesi örgü ayakkabı modeli ve yapılışı videolu model olacak. 2016 yılında ilk paylaştığımız modeller arasında. Yeni örgü ayakkabı modelleri spor ayakkabıları andırıyor. Çok hoş, çok şık. Örgü motifli spor ayakkabı yapılışı ise çok sevdiğimiz kare motiften oluşuyor. Renk renk hanım dilendi bey beğendi motifleriyle ayakkabıyı örebilirsiniz. Motifli yazlık örgü ayakkabı yapılışı son önereceğimiz model. Daha fazlasına önceki içeriklerimizden bakabilirsiniz. Hepsinden burada bahsetmek çok zor. Daha çok güzel modellerimiz var. Hepsine bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Lif Tekniği Ayakkabı Nasıl Örülür?

Liflerde çok kullandığımız yıldız tekniği ile ayakkabımızı örüyoruz. Yazın dışarıda kışın ise evde patik olarak örüp kullanabileceğimiz modellerden. Ayakkabı tabanlarına uygulayabileceğimiz gibi örgü tabanlara, keçe tabanlara da lif tekniği örgü ayakkabı yapılışını örebiliriz.

Lif Tekniği Örgü Ayakkabı Yapılışı 1

Lif Tekniği Örgü Ayakkabı Yapılışı 2

Lif Tekniği Örgü Ayakkabı Yapılışı

Çok güzel görünüyor. Şimdi bu ayakkabının nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Hazır mısınız? Son olarak videoya geçiyoruz ve yeni model ayakkabımızın yapılışını öğreniyoruz. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CsMBwJILDbK/?hl=es-la&img_index=1

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler