Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kına Tefi Geline Özel

Tüylü kına tefi yapımı hazırladık. Bu kına tefi geline özel. Hazır olarak aldığımız bir tefi süsleyerek geline özel hale getiriyoruz. Sizde kardeşinizin düğününde, arkadaşlarınızın düğününde, kendi düğününüzde beğendiğiniz kına tefi modellerini yapabilirsiniz. Bugün kenarı tüylü içi gelinin ismi ile şenlendirilmiş bir tef yapılışı hazırlayacağız. Ben bu modeli kardeşimin düğününde gelinimiz için yapmıştım. Hala modası geçmedi. Hala yapılıyor. Eğer sizde yapmak isterseniz birazdan detayları izleyeceğiz. Evde gelin tefi yapımından sonra sırada düğün aksesuarları, gelin arabası için birkaç önerimiz olacak. Yapay gelin çiçeği yapımı en sevdiğiniz çiçeklerden oluşacak. Lavanta gelin buketleri, lale gelin buketleri, kuru çiçeklerden gelin buketi hazırlayabilirsiniz. Gelin arabası süsleme modellerini de inceleyebilir en güzel gelin arabasını siz yapabilirsiniz. Bugünkü konumuz kına tefi. Kına tefi nasıl yapılır izliyoruz.

Tüylü Gelin Tefi Nasıl Yapılır?

Tef süsleme malzemeleri olarak 30 cm çapında tef kullanıyoruz. Dış süsleme kısmı için otriş kullanıyoruz. İstediğiniz renk seçebilirsiniz. Otrişin yarısı tef için kullanılıyor. Yine tüyle uyumlu kurdeleler, organzeler, püsküller seçiyoruz. Yine tefin ortasındaki etiket için ben bir arkadaşımdan yardım almıştım. Hazır olarak almıştım. Eğer resim kabiliyetiniz varsa ki bende yok tefin üzerine çizimler yapabilirsiniz. Yapıştırmak için sıcak silikon kullanıyoruz.

Kına Tefi Geline Özel

Fotoğraf çekimlerinizde de çok güzel duracak bir model. Kına tefi geline özel nasıl yapılıyor izliyoruz. İzledikten sonra fikir ediniyor en güzel modelleri kendimiz için yapıyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler