Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kilim Desenli Lif Yapılışı

Son zamanların en çok örülen modellerinden. Kilim desenli lif yapılışı. Çok güzel bir örnek. İstediğiniz deseni verebilirsiniz. Lif modellerinin en güzel örneklerini sizler için hazırlamaya devam edeceğiz. Şahane bir örnek. Az önce dediğimiz gibi kilim desenli lif yapılışı için kendinize özgü desenler oluşturabilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için renkli kısımları kullanabilirsiniz. Şahane bir örnek. Daha önce ördüğünüz liften artan ipleri değerlendirmek için oldukça iyi bir proje. Daha önceki yazılarımızda da kalan ipleri değerlendirmek için birçok proje bulabilirsiniz. Lif modelleri anlatımlarımızı inceleyerek yepyeni modeller örebilirsiniz kendinize. Bizde yeni çıkan lif modellerini takip ederek yayınlamaya çalışıyoruz. Mesela puf çiçekli uzun lif yapımı üzerinde küçük tomurcuk çiçekleri olan güzel bir örnek. Çeyizleriniz için takım lif modelleri yapımı da yapabilirsiniz. Daha fazla örneği videolu anlatımlı olarak mimuu.comda bulabilirsiniz. Bugün son çıkan modellerden kilim desenli uzun lif yapımında.

Kilim Desenli Lif Yapılışı

Kilim Desenli Lif Yapılışı 2

Kilim Desenli Lif Yapılışı 4

Kilim Desenli Lif Yapılışı 1

Kilim Desenli Lif Yapılışı 3

Kilim Desenli Lif Nasıl Yapılır?

Kilim desenli lif yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Model olarak baklava dilimli örnek anlatılıyor. Diğer resimlerde gördüğünüz modelleri aynı teknikle uyarlayarak örebilirsiniz. Kenar kısımları için püskülleri kendiniz de yapabilirsiniz. Veya hazır olarak satılan püskülleri kullanabilirsiniz. İşte baştan sona ayrıntılı bir şekilde anlatılan kilim desenli lif yapılışı. İyi seyirler.

Kilim Desenli Lif Yapılışı 5

Şimdi yukarıdaki modeller bize örnek olarak kalsın. Örmek istediğimiz liflerde desen konusunda bize fikir verecektir. Kilim desenli lif tekniği nasıl örülüyor videodan izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler