Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kazak Örgü Örnekleri

Yazlık, tığ işi, çok renkli kazak. Kazak örgü örnekleri için evde kalan ipleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kafes örgü ile örülmüş çok kolay bir örnek. Biraz tığ işi biliyorsanız rahatlıkla örebilirsiniz. Renk renk çizgili şekilde örebilirsiniz. V trabzanlarla da çok güzel olacak bir örnek. Hem evdeki atıl iplerden kurtulacağız hemde şık bir kazağımız olacak. Kazak örnekleri ve yapılışı için daha önce aynı modelin farklı bir versiyonunu paylaşmıştık. Tığ işi kafes örgü yazlık bluz modeli yapılışından detaylara ulaşabilirsiniz. Renkli olarak ördüğümüz kazak örgü örneklerinde kullandığımız da aynı model. Tek fark renkli olması. Daha uzun örerek yazın tatilde pareo olarak da kullanabilirsiniz. Yelek modellerinde kullanabilirsiniz. İçine astar geçirerek elbise olarak örüp kullanabilirsiniz. Kız çocukları içinde çok güzel örgüler örebilirsiniz. Dilerseniz yavaş yavaş nasıl örüldüğüne geçelim.

Kazak Örnekleri

Kazak örgü örnekleri için evde kalan ipleri kullanıyoruz. Kendi bedenimize göre zincir çekip üzerini kafes örgü ile örüyoruz. Yazlık örgü bluz modelleri anlatımlı modelde % 70 akrilik % 30 naylon bir iplik kullanılmış. Pamuklu iplerle de, merserize iplerle de harika duracak bir örnek. Yukarıda kafes örgü ile yaptığımız kazaktan bahsetmiştik. Orada ayrıntılı bir şekilde modelin nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Yazlık örgüleri örüp kullanmak için tam zamanı. Havalar oldukça sıcak Ankara’da. Tabi dünkü sağanak yağışı saymazsak. Hanım dilendi bey beğendi yazlık bluz yapılışı da bu havalar için çok ideal bir model. Dilerseniz şimdi renk renk çizgili olarak ördüğümüz kazağın bittiğinde nasıl duracağını görelim. Bu modelden yola çıkarak kendi bedeninize göre yazlık örgü örebilirsiniz.

Kazak Örgü Örnekleri

Kazak Örgü Örnekleri 1

Kazak Örgü Örnekleri 2

Kazak Örgü Örnekleri 3

Kaynak : https://www.lulus.com/products/linda-leigh-navy-blue-multi-striped-crochet-sweater-top/732092.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler