Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kazak Örgü Modelleri

Tığ işi örgü modellerinden kazak örgü modelleri yapılışı hazırladık. Kazak örgü modelleri bildiğimiz çok kolay bir örnekten oluşuyor. 1 zincir 1 sık iğne modelinden. Hardal, gri, lacivert tonları ile örülmüş şahane bir kazak. Genç kızlarınız için örebilirsiniz. Kazak örgü modellerinin anlatımına geçmeden önce daha önce ördüğümüz modellere değinelim. Örgü modelleri kazak örneği her renk ile çalışabileceğiniz kolay bir örnek. Örgü kazak yapılışı ise motiflerle örülmüş harika bir model. Örneği hırka modellerinde, bebek battaniyesinde ve daha birçok örgüde kullanabilirsiniz. Bayan örgü kazak modelleri ise dümdüz örüp ponpon şeritlerle, boncuklu şeritlerle süslediğimiz bir örnek. Hadi şimdi yeni kazak örgü modelleri tarifine geçelim.

En Güzel Kazak Örgü Modelleri

Tığ ile ördüğümüz kolay örneklerden. Bu örneği birçok örgüde kullanmıştık. Şapkalar örmüştük. Sırt çantaları örmüştük. Bebek battaniyeleri örmüştük. Daha birçok örgüde kullandık. Her birinin yapılışına önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Şimdi de harika bir kazak örüyoruz. Kazak örgü modelleri için istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Şimdi kullanacağımız şemaları görelim. Şemalarda her beden için cm ölçüleri var. Ön, arka ve kol şemaları var. Kendi bedeninize göre uyarlayarak örebilirsiniz.

Kazak Örgü Modelleri 1

Kazak Örgü Modelleri

Model anlatımına kaynak kısmından detaylarına ulaşabilirsiniz. Çok şık bir örnek. Düşük kollu bir kazak. Kazak bittiğinde çok şık duruyor. Duruşunu merak ediyor musunuz. Hadi yakından inceleyelim kazağımızı. İşte sizlere kazak örgü modellerinin son hali.

Kazak Örgü Modelleri 2

Kazak Örgü Modelleri 3

Kazak Örgü Modelleri 4

Kazak Örgü Modelleri 5

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/patons-blocked-cropped-crochet-pullover/PAC0129-027509M.html?cgid=patterns

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler