Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kapkek Modelleri

Birbirinden güzel, lezzetli , iştah açıcı kapkek modelleri hazırladık. Daha önce sizlere kapkek tarifi vermiştik. Yine aynı yazı içerisinde birbirinden güzel özenle hazırlanmış kapkek modellerini de görmeniz mümkün. Baby showerlerde, doğum günü partilerinde özel günlerde çeşit çeşit kapkekler hazırlayabilirsiniz. Süslemelerinizde yenilebilir boncuklar, simler kullanabilirsiniz. Krem şantileri renklendirerek kullanabilirsiniz. Tamamen hayal gücünüze bağlı olarak tüm süslemelerinizi yapabilirsiniz.

Sizlerle paylaştığımız cupcake süsleme örneklerinden fikir alabilirsiniz. Çok beğeneceksiniz hepsini. Cupcake yapımı ile ilgilenen arkadaşlar için çok güzel modeller. Butik pasta işi ile ilgilenen arkadaşlarımız için daha önce butik pasta modelleri ile ilgili görseller hazırlamıştık. Oradan takip ederek en yeni modelleri görebilirler. Yaptıkları işlerde fikir alabilirler.

Cupcake tariflerini bir doğum günü için hazırlıyorsanız konsept bir parti hazırlığı içinde iseniz ve fikirler arıyorsanız, farklı değişik birbirinden güzel doğum günü süsleri yapımı ile ilgili yazı, fikir arıyorsanız sizlerle geçtiğimiz günlerde paylaştığımız doğum günü süsleri yapımı ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. Birçok fikir bulacaksınız orada. Yaptığınız cupcake modellerini daha da güzel gösterecektir. Sunum fikirleri de mevcut galeride.

 Cupcake Süsleme

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/160229699214363772/

https://tr.pinterest.com/pin/154177987217667514/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler