Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sağlıklı Tatlılar Kim Beğenmez Ki?

Sağlıklı tatlıları kim beğenmez ki? diye başlıyoruz. Diyet yaparken, kilo vermeye çalışırken tatlı krizlerine son vermek için sizlere sağlıklı hafif tatlılar hazırladık. 11 tatlı tarifi hazırladık tam. Beğendiğiniz, damak tadınıza uygun tarifleri yapabilirsiniz. Sağlıklı tarifler ile diyetinize güvenle devam edebilirsiniz. Şu günlerde evden çıkamıyoruz. Eskisi gibi çıkıyoruz. Mart 2020 den bu tarafa eskisi gibi çıkmıyoruz. Çıktığımızda sosyal mesafeye dikkat ediyoruz. Covid 19, corona virüs hayatımızı çok etkiledi. Yürüyüşe çıkamıyoruz, çıksak ta hemen dönüyoruz. Evde egzersiz hareketleri yapabiliriz çıkamadığımız için. Zayıflama tüyoları ile sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Bol yeşillikler, 1 tatlı kaşığı ile yapılmış salatalar, proteinlerle, unsuz şekersiz tatlılarla sağlıklı beslenerek ve hareket ederek, spor yaparak kilo verebiliriz. Sağlıklı tatlıları kim beğenmez ki diyelim ve tatlı tariflerine geçelim.

Diyeti Bozmayan Sağlıklı Tatlılar

Tatlı tariflerinden sizlere diyeti bozmayan 11 tatlı tarifi hazırladık. Un olmayan, şeker olmayan tatlılar. Hurma ile yapılmış doğal şekerli tatlılar. Meyvelerden, ayvalardan yapılan lezzetli tatlılar. Diyet tatlısı olduğunu anlamayacaksınız bile. Evimizde olan malzemelerle çok lezzetli tatlılar hazırlayabilirsiniz. Muzlarla, ayvalarla yapılan tatlıları izleyelim önce.

Sağlıklı Tatlılar Kim Beğenmez Ki?

Sırada 8 tane tarif var şimdi. Diyetinizi bozdurmayacak kolaylıkla yapacağınız pratik tatlılar. Yulaf, badem, ceviz, hurma, bal, süt, yoğurt, bitter çikolata ve diğer malzemelerle hazırlanmış en güzel 8 tatlı tarifi var sırada.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler