Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Yeni Butik Pasta Modelleri

Butik pastacılık yapanlar gerçekten çok güzel ürünler ortaya çıkartıyorlar. Hepsi birbirinden güzel sanat eseri. O kadar güzeller ki insan yemeye kıyamaz. Bana göre uğraş ve çok emek isteyen bir iş. Ben yapamam açıkçası. Bekli kolay modelleri yaparım ama sizlerin galeride gördüğünüz modelleri yapamam. Galeride bulunan modeller biraz ağır modeller diye düşünüyorum. Butik pasta malzemeleri için baya ürün gerekli. Butik pastacılık ile uğraşan arkadaşlar için çok güzel modeller hazırladık. Eminim butik pasta görsellerine bakarak hepsi yapacaktır.

Daha önce de sizler için butik kurabiye modelleri hazırlamıştık. Yazının içeriğinde butik pasta tarifi de mevcut. Tarifle çok güzel kurabiyeler yapabilirsiniz. Yine sizler için çok güzel kapkek modelleri hazırladık. Yine yazının içeriğinde kapkek tarifi mevcut. Modellere göre dilediğiniz gibi süslemeler yapabilirsiniz. Değişik kurabiye modelleri yapmak isteyenler içinde çok güzel bir yazı hazırlamıştık daha önce. İnceleyerek içinde bulunan modelleri görebilirsiniz.

Bugün hazırladığımız galeri içinde düğün pasta modelleri ,  butik pasta modelleri ve daha fazlası mevcut. Kuş kafesi pasta modeli, kırmızı başlıklı kız pasta modeli, çiçekli güllü pasta modelleri mevcut. Ayakkabı hastası olanlar için tasarlanmış çok güzel bir ayakkabı pasta modeli var. Birbirinden güzel iç açıcı pasta modelleri. Buyurun galerimize. İyi seyirler.

2016 Butik Pasta Modelleri

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler