Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Değişik Kurabiye Şekilleri Nasıl Yapılır?

Farklı, değişik ve şık kurabiye şekilleri daha da bir lezzet açıcı oluyor. Hazırladığımız galeride tam 115 adet kurabiye sunum örnekleri mevcut. Marketten aldığınız bir çubuk krakeri süsleyerek daha farklı bir hale, lezzetli hale dönüştürebilirsiniz. Sevdiğiniz bir kurabiye hamurunu farklı şekillerde hazırlayıp sunumlarını çeşitlendirebilirsiniz. Üzerine dondurma koyabilirsiniz, benmari usulü çikolata eritmekle süsleyebilirsiniz.

Daha önce sizlere değişik poğaça şekilleri nasıl verilir ile ilgili bir galeri hazırlamıştık. Yazının içerisinde mayalı poğaça hamuru tarifi de var. Aynı tarifle galeride bulunan şekilleri yapabilirsiniz. Farlı iç tarifleri hazırlayabilirsiniz. Kıymalı, patatesli, peynirli, çikolatalı, ıspanaklı, yeşil mercimek ve diğer sebzeleri kullanarak içler hazırlayabilir kendiniz için ve sizi ziyaret edecek misafirler için hazırlayabilirsiniz.

Butik pasta ile uğraşan arkadaşlar için çok güzel butik pasta dekorasyon örneği hazırlamıştık. Butik pasta dekorasyonu nasıl yapılır ile pastalarınızı daha rahat süsleyebilirsiniz. Kendi çocuklarınızın doğum günlerine yapabilirsiniz. Çok sevineceklerdir.

Şeker hamuru ile mucizeler yaratan arkadaşlar için butik kurabiye tarifi ve modelleri hazırladık. İçinde butik kurabiye tarifi de mevcut. Bu tarifle çok kolay bir şekilde kendi kurabiyelerinizi yapabilir , doğum günleri için, nişan , söz, evlilik, kına geceleri, baby showerler için hazırlayıp satış yapabilirsiniz.

Kurabiye sunumlarınızda kullanacağınız çok güzel tarifimiz makaron tarifi ve şeker hamurundan çiçek kek yapılışını da kullanabilirsiniz. Hem lezzetli , hem iştah açıcı.

Şimdiki galerimizde ise farklı kurabiye şekilleri arayanlar için gelsin. Hepsi netten alıntıdır arkadaşlar. Galeride yapılış şekli ile ilgili de bir sürü resim bulabilirsiniz. Böylece kurabiyeye şekil vermek daha kolay olacaktır sizin için. Lezzetli ellerinizden çıkan kurabiyeler için şimdiden ellerinize sağlık diyor musmutlu günler diliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler