Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kalpli Zikzak Battaniye Yapılışı

Kalpli battaniye modellerine, zikzak battaniye modellerine bir yenisini daha ekliyoruz. Bebek tulum modellerinde de kullanabiliriz. Bebek yeleklerinde, bebek hırkalarında da kullanabiliriz. Bebe yünleriyle, pamuklu iplerle, kadife iplerle en güzel bebek battaniyesi modellerini örebiliriz. Bebek battaniyesinde genelde bebe yünleri kullanıyor. Yine aynı zamanda pamuklu iplerde çok tercih ediliyor. Kalın tığlarla az sonra öreceğimiz battaniyeyi kadife iplerle de örebiliriz. Şimdi birkaç modelin yapılışından bahsedelim. Daha sonra yeni tığ işi battaniye modelinin yapılışını öğreniriz.

Bu paragrafta çok güzel battaniyelerden bahsedeceğiz. Tığ işi örgü bebek battaniyesi yapımı kolayca öreceğimiz istersek üzerini istediğimiz gibi süsleyeceğimiz kolay modellerden. Örgü aplike modelleriyle çok güzel süslemeler yaparak düz battaniyeleri hareketlendirebiliriz. Bebek battaniyesi yapımı örgü çiçeklerle süsleyeceğimiz çok şık modellerden. Zikzak dalgalı bebek battaniyesi örülüşü çizgili renkli öreceğimiz çok şık battaniyelerden. Daha fazla modelin yapılışına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi kalpli zikzak battaniye yapılışına göz atalım.

Kalpli Zikzak Battaniye Nasıl Örülür?

İki renkli battaniyeler, çok renkli battaniyeler öreceğimiz güzel bir model daha. Modeldeki gibi araya düz örneklerde ekleyebiliriz tamamını zikzak örgü modelleriyle de tamamlayabiliriz.

Kalpli Zikzak Battaniye Yapılışı 1

Kalpli Zikzak Battaniye Yapılışı 2

Kalpli Zikzak Battaniye Yapılışı

Yeni öreceğimiz battaniye tamamlandığında yukarıdaki gibi çok güzel görünecek. Sevdiğiniz renklerle en güzel battaniyeleri örebilirsiniz. Son olarak videoya geçelim ve kalpli zikzak battaniye yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler