Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kaleydoskop Battaniye Yapımı

Hanım dilendi bey beğendi motif çeşitlerinden bir battaniye yapımı daha. Kaleydoskop battaniye yapımı. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir proje. Adım adım nasıl yapıldığını videolu olarak görebilirsiniz. Hanım dilendi bey beğendi örneği ile birçok örgü örüyoruz. Her modelde kullanıyoruz. Şallar, hırkalar, yelekler, battaniyeler… Her örgümüzde kullanıyoruz. Aslında kolay bir örnek. Trabzan ve zincirden oluşuyor. Hanım dilendi bey beğendi hırka yapılışı çok güzel ve son moda bir hırka. Kızlarınız için kendiniz için örebilirsiniz. Hanım dilendi bey beğendi parmaksız eldiven yapımı yapılışını paylaştıktan sonra bu seneye damgasını vuran modellerden. Ve yatak örtüsü olarak da örebilirsiniz bu örneği. Hanım dilendi bey beğendi yatak örtüsü tarifini videolu olarak daha önce paylaştığımız modeller arasından bulabilirsiniz. Hanım dilendi bey beğendi ile yapılmış daha çok örneği sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Kaleydoskop Battaniye Nasıl Yapılır?

Kaleydoskop battaniye yapımını sizlere videolu olarak hazırladık. Bu battaniyeyi yaparken önce kara bir motif örüyoruz. Daha sonra karenin her kenarına üçgen dilimler halinde parçalar örüyoruz. Üçgen dilimlerin arasında kalan boş kısımları örerek dolduruyoruz. Sonda yine tüm çevreyi örüyoruz. Bu şekilde battaniyeyi istediğimiz uzunluğa gelene kadar örüyoruz. Yatak örtüsü olarak da çok şık duruyor.

Kaleydoskop Battaniye Yapımı 1

Kaleydoskop Battaniye Yapımı

Kaleydoskop Battaniye Yapımı 3

Kaleydoskop Battaniye Yapımı 2

Resimlerle küçük bir bölünün nasıl durduğunu gördük. Şimdi kaleydoskop battaniyenin nasıl örüldüğünü detaylı bir şekilde videolardan takip ederek görelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler