Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İpten Oyuncak Çanta Yapımı

Oyuncak bebeklerimiz için kağıt ipten oyuncak çanta yapımı hazırlıyoruz. Aşama aşama nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Daha büyük yaparak kendiniz de kullanabilirsiniz. Bez bebekleriniz için, amigurumi bebekleriniz için yapabilirsiniz. Kağıt ipleri birçok çalışmada kullanıyoruz. Kağıt ipten çanta yapımında, kağıt ipten anlatımlı şapka yapımında, kağıt ipten amerikan servis yapımında, kağıt ipten bardak altlığı yapımında kullanıyoruz. Yani kağıt ipleri birçok projede kullanıyoruz. Çok fazla çanta ördük. Şimdi de yine çanta yapıyoruz. Ama bu sefer örerek değil dokuma şeklinde sepet örer gibi. Hazırladığımız çantayı birçok yerde kullanabilirsiniz. Biraz daha büyük yaparak kızlarınız için yapabilirsiniz. Kendiniz için yapabilirsiniz. Hobi kutusu olarak tasarlayabilirsiniz. Havlu sepeti olarak tasarlayabilirsiniz. İplerin boyutlarını ayarlayarak çantayı istediğiniz boyutlarda yapabilirsiniz.

Kağıt İpten Yuvarlak Çanta Yapımı

Tel tel, ilmek ilmek çanta dokuyoruz. Kağıt ipleri keserek çanta yapıyoruz. Kağıt ipten oyuncak çanta yapımı olarak kullanıyoruz. Kızlarımız bu çantaya bayılacaklar. El yapımı bebek yapmayı sevenler için oldukça güzel bir aksesuar. Adım adım aşamaları takip ederek bebeklerine güzel bir aksesuar yapabilirler. Hazır kağıt ipleri kullanabilirsiniz. Veya aşağıdaki gibi rulolardan kendiniz kesebilirsiniz. Telli kağıtları hobi marketlerden bulabilirsiniz. Veya kağıt ipleri çanta bittiğinde tutkallayabilirsiniz.

Kağıt İpten Oyuncak Çanta Yapımı 16

İplerimiz hazırsa çantanın yapılışı aşamalarına geçelim.

Çantamız hazır. Çok güzel görünüyor. Ve oyuncak bebeklerimiz için oldukça kullanışlı. Sizde el emeği bebeklerinize şık çantalar tasarlayabilirsiniz.

Kağıt İpten Oyuncak Çanta Yapımı

Kağıt İpten Oyuncak Çanta Yapımı 2

Kağıt İpten Oyuncak Çanta Yapımı 1

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/pletenie-sumochki-iz-bumazhnoj-provoloki/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler