Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Örneği Kelebek Kanadı Nasıl Yapılır?

İğne oyası kelebek kanadı yapımını sizler için videolu olarak hazırladık. Beğeneceğinizi düşünüyoruz. İğne oyası yazma modellerinde zarif duran bir örnek. Misafir için kullanacağınız iğne oyası havlu kenarı modellerine de güzel olur diye düşünüyorum. Model arayanlar için güzel yeni  bir model. Misafir havlularınızı kadife kutu havluluk içine yerleştirerek banyo dekorasyonunda güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

İğne oyası modelleri hiç eskimeyen günümüzde hale ilk anda olduğu gibi herkes tarafından beğenilen ve mutlaka evinde olan bir model. Her genç kızın çeyizinde mutlaka iğne oyası modelleri olur. İğne oyası yazma modelleri, iğne oyası havlu kenarı modelleri, iğne oyası salon takımı, iğne oyası tepsi örtüsü olmazsa olmazımızdır. Yeni modelleri sizler için videolu olarak hazırlaya çalışıyoruz. İğne oyasını öğrenmek isteyenler için zürafa yapımından başladık ve ardından birçok modeli sizler için hazırladık. Umarım faydalı olur.

Yaptığınız modelleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Takıldığınız bir nokta olursa sormaktan çekinmeyin. Mutlu günler dilerim.

Yeni İğne Oyası Modeli Kelebek Kanadı Yapımı Video

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler