Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Aşk Merdiveni Anlatımlı

İğne oyası modellerinden sizlere aşk merdiveni yapılışını videolu olarak hazırladık. Çok güzel bir model. Adım adım iğne oyası modelleri öğrenmek isteyenler için. İğne oyası yazma modellerine çok yakışacak bir model. Yazmalarınız için boru boncuklu iğne oyaları ile firkete iğne oyası modelleri yapılışı da çok yakışacak. Bu videoda iğne oyası sinek kanadı yapımını da göreceksiniz. Aynı zamanda iğne oyası pırpır yapımını da. 3 modelin yapılışını bir videoda görmüş olacağız. Aşk merdivenin bir diğer adı ise eğrelti otu. Eğrelti otunun yani aşk merdivenin çok güzel çiçeği de var. Çiçek açmıyor. Sadece yeşil yapraklardan oluşuyor. Özel bir kokusu da yok ama yeşil duruşu ile evlerde çiçek olarak çok güzel duruyor. O çiçeğin iğne oyası örneklerine uyarlanmış hali. Çok güzel olmuş. Doğada çok beğendiğimiz birçok modeli oya modellerine, örgü modellerine uyarlıyoruz. Tıpkı şimdi anlatacağımız model gibi. İğne oyası modelleri çeyizlerde çok tercih ediliyor.

İğne Oyası Aşk Merdiveni Anlatımlı 1

İğne Oyası Aşk Merdiveni Anlatımlı

Her çeyizde çeşit çeşit iğne oyaları mutlaka oluyor. Bizde iğne oyası öğrenmek istiyorum diyenlere, en yeni modelleri arayanlara güzel örnekleri yapılışları ile birlikte yayınlamaya çalışıyoruz. Birçok arkadaşımız yayınladığımız videolar ile iğne oyalarını öğrendi. Kimi satışa başladı , kimi çeyizleri için yapmaya başladı.

İğne Oyası Aşk Merdiveni Nasıl Yapılır?

Videoda modelin nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde yapılıyor. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler. Bol hobili huzurlu günler.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “İğne Oyası Aşk Merdiveni Anlatımlı”
  1. DENISE ROCHA dedi ki:

    Tao lindo que gostaria de aprender

  2. ืNita dedi ki:

    I love your VDO and want to do like this. Can you sent me how to do

    thank you for vDO next

    Nita

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler