Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hızlı Kilo Verme Yolları

Kilo vermek isteyenler için çok güzel tarifler hazırladık. Şuan bende bir kilo verme sürecine başlıyorum. Başlayacağım. Biraz fazlalıklar var. Sağlıklı bir şekilde gitsin bu fazlalıklar istiyorum. Kilo verme diyeti olarak çok fazla bir şey uygulamıyorum. Az yiyerek ve spor yaparak zayıflamayı düşünüyorum. Yanında alternatif içecek tarifleri de olabilir tabi. Kilo vermek için bazı besinlerin , sebzelerin , içeçeklerin inanılmaz etkileri oluyor. Kilo kaybı için sarımsağın inanılmaz faydaları var mesela. Lokanta usulü mor lahana turşusu da zayıflama sürecinde kullanılan salatalardan. Protein değeri yüksek besinler tercih ederek de zayıflama sürecini hızlandırabilirsiniz.

Kilo Verme Yolları

  1. Limon Suyu : Sabah aç karna limon suyu içmek kilo kaybı için başlangıçtır. Limon suyu sindirime yardımcı olur. 3 çay kaşığı limon suyunu 1 su bardağı su ile karıştırın. Ve sabah aç karna için.
  2. Yeşil Çay : Yeşil çayın faydaları çoktur. Vücudun yağ emilimini azaltır ve yağ yakmasına neden olur. Obezite ile mücadelede C vitamini ve minareller içerir. Bir bardak sıcak su içerisine bir çay kaşığı yeşil çay veya yeşil çay torbasını içine atın. 2 – 3 dakika dinlendirin ve süzerek için.
  3. Köri Yaprakları : Köri yapraklarının şeker hastalığı , obezite ve kan basıncı ile savaştığı bilinmektedir. Vücudun yağdan arınmasına neden olur. Sabahları 10 tane taze organik köri yapraklarını alın ve yıkayın. Ve yiyin. Etkisini görmek için 3 – 4 ay sabahları her gün aç karna yiyin.
  4. Elma Sirkesi : Organik elma sirkesi kilo kaybı ve ev ilaçları için çok etkileyici bir besin. Vücutta yağın parçalanmasına yardımcı olur. 1 su bardağı içine 1 kaşık elma sirkesi ekleyin ve karıştırın. Yemeklerden önce tüketin.
  5. Zencefilli Bal : Zencefil bir iştah kesici olarak görev yapar. Bal vücutta yağları çözen enzimlerin üretilmesine yardımcı olur. Yaklaşık 2 kaşık suyu taze zencefilden çıkartın. Bunu bir bardak suya ekleyin. Bu karışımın içine 3 kaşık bal ekleyin. Ve iyice karıştırın. Sonuçları görmek için günde 2 bardak bu içeceği için.

Yazımızın ikinci kısmı yakında yayında olacaktır.

Hızlı Kilo Verme Yolları

Kaynak : https://stylenrich.com/weight-loss-home-remedies/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler