Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Halkalardan Çanta Yapımı

Halkalarla yapılmış en güzel çanta modellerini hazırladık sizlere. Halkalardan çanta yapımı için birçok örnek hazırladık. Örgü çanta modellerinde plastik halkalar kullanarak kendinize tarz çantalar örebilirsiniz. Bu galeride bulunan örneklerden beğendiklerinizle çantalar örebilirsiniz. Makrome ipleri kullanabilirsiniz. Pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Dantel ipleri ile örebilirsiniz. 1 halkayı 2 renkle örerek ebruli bir çanta örebilirsiniz. Siyah, beyaz, iki renkli, kırmızı birçok çanta var. İster omuz çantası isterseniz örgü sırt çantası modelleri olarak örebilirsiniz. Değişik örgü çanta modelleri örebilirsiniz. Gökkuşağı örgü çanta yapımı evde kalan ipleri değerlendirebileceğiniz bir model.

Perde Halkasından Çanta Yapımı

Halkalardan çanta yapımı için 2,5 cmlik halkalar kullanıyoruz. İp olarak istediğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Çantaları yapmak kolay. Hazır tabanlıklar etrafına veya kendi ördüğünüz tabanlıkların etrafına halkalarla çevirebilirsiniz. Halkaların etrafını sık iğne dolanıyoruz. Ve sık iğneleri birbirine ekliyoruz. Halka çantaların içini isterseniz astarlayıp kullanabilirsiniz. Veya yine örgü örüp üzerine halkalar ile çevirebilirsiniz. Çantayı tamamen halkalar ile yaparak veya sık iğne ile tabanlıklar örerek yapabilirsiniz. Hem çanta için kullanacağımız halkaların etrafına sık iğneleri nasıl yapıyoruz, nasıl birbirine ekliyoruz görüyoruz. Daha sonra dilediğimiz çantayı örüyoruz. Yapacağınız çantaya göre halkaların boyutlarını seçebilirsiniz. Halkaların içine inciler ekleyebilirsiniz. Halkalardan çanta yapımı ve modelleri hep birlikte inceleyelim.

Hatta altlarda metal halkalarla yapılmış bir örnek var. O modelde metal halka bulamazsanız plastik halkaları boyayıp vernikleyip çanta yapımında kullanabilirsiniz. Kendiniz böyle değişik fikirler geliştirerek daha güzel çantalar elde edebilirsiniz. İğne oyaları kullanarak daha farklı ürünler elde edebilirsiniz. Kim bilir belki anneler günü için iyi bir hediye fikri de olabilir. Eminim anneniz sizin ellerinizden çıkan marifeti daha çok beğenecektir. Sizden gelen parçayı yanından ayırmak istemeyecektir. Tabi soranlara da ayrı bir havası olacaktır.

Halkalardan Çanta Yapımı

Halkalardan Çanta Yapımı 1

Halkalardan Çanta Yapımı 2

Halkalardan Çanta Yapımı 3

Halkalardan Çanta Yapımı 4

Halkalardan Çanta Yapımı 5

Halkalardan Çanta Yapımı 6

Halkalardan Çanta Yapımı 7

Halkalardan Çanta Yapımı 13

Halkalardan Çanta Yapımı 14

Halkalardan Çanta Yapımı 15

Halkalardan Çanta Yapımı 16

Halkalardan Çanta Yapımı 8

Halkalardan Çanta Yapımı 9

Halkalardan Çanta Yapımı 10

Halkalardan Çanta Yapımı 11

Halkalardan Çanta Yapımı 12

Kaynak : https://m.blog.naver.com/chosk0213/220932313484

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler