Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evde Krema Torbası Nasıl Yapılır?

Krema sıkma torbası, hanımların pasta yaparken ihtiyaç duydukları malzemelerin başında gelir. Biz de buna kolaylık olması için evde krema sıkma torbası nasıl yapılır onu açıklamaya çalışacağız.

Bir kek ya da pasta yapmaya karar verdiniz, fakat bununla birlikte krema torbası ihtiyacını gördünüz. Bunun için markete gidip almanıza gerek yoktur. Evde kendi başınıza da krema torbası hazırlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Hem zamandan tasarruf etmek hem evde olan malzemeleri uygun bir şekilde değerlendirmek adına kendi kendinize krema torbası yapabilirsiniz.  Krema torbası için ihtiyacınız olan yalnızca bir adet yağlı kağıttır. Bu yağlı kağıdı kullanarak evde krema torbanızı kendinizi oluşturabilirsiniz.

Evde Krema Torbası Nasıl Yapılır?

Krema Sıkma Torbası Yapılışı

Evde krema torbası yapabilmek için yağlı kağıt bulundurmak önemlidir.  İlk olarak evde bulundurduğunuz yağlı kağıttan 6-7 santimetre uzunluğunda düz bir şerit keserek işe başlayın. Elinizle bunun bir ucunu sivri bir şekilde kıvırarak şekillendirmeye çalışın. Yaptığınız işlem sonrasında elinizde ki yağlı kağıt külah şeklini almaya başlayacaktır. Bundan sonra ki iş ise tamamen sizin keyfinize kalmıştır. Külah şeklini alan yağlı kağıdın içerisine krema veya çikolata doldurarak yaptığınız harika kek ve pastaları süslemeye başlayabilirsiniz. Kendi kendinize yapacağınız bu küçük icat ile markete gitmenize gerek kalmadan Evde Krema Torbası yapımı işini gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Evde Krema Torbası Nasıl Yapılır?”
  1. Melisa dedi ki:

    Yagli kagit yerine baska bir sey olabilir mi

    1. Melek dedi ki:

      Buzdolabı poşeti de kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler