Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyonunuz için uygulayacağınız birbirinden güzel fikir hazırladık sizler için. Fotoğraflarda gördüğünüz dekorasyon fikirleri yapımını eviniz için uygulayabilirsiniz. Galeride sizlere fikir verecek birçok ürün mevcut. Dekoratif kırlent modelleri evinizin her köşesinde kullanacağınız fikirler sunacak size. Romantik dekorasyon fikirleri de bulacaksınız galeride.

Eviniz için dantelden yapılmış dekorasyon fikirleri de kullanabilirsiniz. Dantelden lamba yapabilirsiniz mesela. Yatak odaları için , salonlar için, mutfak için kullanabilirsiniz. Galeride yatak odası dekorasyon fikirleri, salon dekorasyon fikirleri de mevcut. Hobi marketlerden alacağınız ürünlerle eviniz için uygulayabilirsiniz. Takımı bozulmuş porselen takımlarınız  fincan takımlarınız varsa onlardan çok güzel fincandan lamba yapımı yaparak evinizin dilediğiniz köşesinde kullanabilirsiniz. Böylece atmaktan kurtulup kendiniz için bir şey yapmış olursunuz.

Dekorasyon Fikirleri

Eviniz için kullanacağınız çok güzel fikirler hazırladık sizler için. Klasik tarzda hazırlanmış tabureler, koltuklar yapabilirsiniz. Yatak odası dekorasyonu için birbirinden güzel komik, sevimli yastıklar hazırlayabilirsiniz. Eski mobilyalarınızı yenileyerek ev dekorunuza yeni renkler katabilirsiniz.

Sizlere evlerinizi dekora ederken fikir verecek birkaç çalışma.

Kaynak : http://marrietta.ru/rubric/3673143/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler