Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kravattan Çanta Nasıl Dikilir?

Adım adım resimlerle eski kravattan çanta nasıl dikilir aşamalarını hazırladık. Evinizde bolca kravat varsa ve kullanılmıyorsa yeni fikirlerle değerlendirebilirsiniz. Mesela çantalar, cüzdanlar, paspaslar, puflar dikebilirsiniz. Sizlere fikir verecek en güzel çalışmalara eski kravatlardan yeni tasarımlardan ulaşabilirsiniz. Runnerler, halılar, masa örtüleri, kolyeler, saç tokaları gibi birçok tasarım oluşturabilirsiniz. Kravattan çanta yapımı makyaj çantası olarak, çanta içinde organizer olarak kullanılabilir. Kravatla farklı tasarımlar arasında kolyeler, tişört süslemelerde var. Mesela kravattan kolye yapımı farklı bir tasarım. İncelemeden geçmeyin derim. Elimde kravatlarım var eski kravatlardan ne yapmam gerekiyor diyorsanız renk renk çantalar, cüzdanlarla değerlendirebilirsiniz. Eski kravatları değerlendirme fikirlerinden çanta yapımına geçelim. İyi seyirler.

Eski Kravattan Çanta Nasıl Dikilir? 21

Eski Kravattan Çanta Yapımı

Lekeli, kullanılmayan kravatları atmak yerine değerlendirebiliriz. Daha önce de birçok fikirle gelmiştik. Yaratıcı, görülmemiş yada kullanışlı kendin yap projeleriyle değerlendirebiliriz. Kravatları açarak, keserek daha geniş hale getirebilir hatta kalıplarla oyuncaklar, kıyafetler bile dikebiliriz.

Kravattan çanta yapımı için ihtiyacımız olan malzemeler renk renk kravatlar, fermuar, yapışkanlı kumaş, maka, dikiş makinesi kullanacağız. Şimdi aşamalarla eski kravattan çanta nasıl dikilir öğrenelim.

Kravat dikiminde gerekli olan tüm aşamaları inceledik. Kalemlik olarak kullanabiliriz. Hobi malzemelerimiz için kullanabiliriz. Makyaj çantası olarak kullanabiliriz. Tığlarımızı içine yerleştirebiliriz. Çantaların büyüklüklerini ayarlayarak kullanım alternatiflerini de çoğaltabiliriz.

Eski Kravattan Çanta Nasıl Dikilir? 19

Eski Kravattan Çanta Nasıl Dikilir? 8

Eski Kravattan Çanta Nasıl Dikilir? 7

Eski Kravattan Çanta Nasıl Dikilir? 1

Eski Kravattan Çanta Nasıl Dikilir? 6

Eski Kravattan Çanta Nasıl Dikilir? 5

Eski Kravattan Çanta Nasıl Dikilir? 21

Eski Kravattan Çanta Nasıl Dikilir? 10

Kaynak : https://www.polkadotchair.com/diy-necktie-zip-pouch/#_a5y_p=1557291

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler