Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Bebek Hırka Modeli Yapılışı

Şiş örgü modellerinden şahane bir hırka. Robadan erkek bebek hırka modelleri tarifi. Bebek hırkalarında her renkle öreceğimiz hırka videolu anlatımlı olarak hazırladık. Örgü tasarım Işıl Hanımın ellerinden çıkan hırkayı çok seveceksiniz. Torunlarınıza, bebeklerinize hemen örmek isteyeceğimiz modellerden. Mavi renkle örülmüş önden düğmeli hırka bildiğimiz örneklerden oluşuyor. Düz örgü ters örgü gibi. Erkek bebek hırka anlatımlı model keyifli örgülerden olacak. Cep eklemesi yapabilirsiniz. Örgü aplike modelleriyle broşlar hazırlayıp dikebilirsiniz. Örgü araba örebiliriz mesela. Üzerine dikebiliriz. Daha önce ördüğümüz erkek bebek örgü ceket modelleri ve yapılışları çok şahane bir örnek. Kaçmayacak modellerden. Üstelik rengide çok güzel. Erkek bebek örgü modellerinde aynı sayılarla örüp farklı şiş örgü örneklerini de kullanabilirsiniz. Desen uygulamaları yapabilirsiniz. Eminim sizin ellerinizden çıkan örgüler çok güzel olacaktır. Hadi şimdi yeni model erkek bebek hırka modeli yapılışına geçelim.

Erkek Bebek Hırka Nasıl Örülür?

Videolu anlatımla şahane bir hırka tarifi daha. Tarifler hep kızlar için olacak değil ya. Arada erkek bebekler için de en güzel tarifleri hazırlamak lazım. Hoş model o kadar güzel ki kızlar içinde örebiliriz. İplik olarak nako elit baby kullanılıyor. Şiş olarak ise 3,5 mm kullanılıyor. Robadan örgü modellerinden 3- 4 adet ip yeterli oluyor. Şişe 110 ilmek atarak örgüye başlıyoruz. Lastik ile başlandığı için 2 düz 2 ters kullanılıyor.

Erkek Bebek Hırka Modeli Yapılışı

Hırka bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Harika ve kullanışlı bir örnek. Erkek bebek hırka modeli yapılışı nasıl örülüyor merak ediyorsanız hemen altta videosunu bulabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler