Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Akordiyon Hırka Yapımı

Kız çocuklarımız için şahane bir hırka var sırada. Akordiyon hırka yapımı. Çok şık bir örnek. Anneanneler, babaanneler torunlarınıza örebilirsiniz. Anneler kızlarınız için bu modeli hemen örebilirsiniz. Örneğin nasıl yapıldığı videoda yer alıyor. İlmek sayılarını ayarlayarak istediğiniz yaş grubu için örebilirsiniz. Akordiyon hırka yapımından çok şık örgü etek modelleri de olur. Bebek battaniyesi modelleri içinde değişik bir örnek olur. Atkı ve örgü boyunluk modelleri içinde kullanabilirsiniz. Pileli örgü modellerini seviyorsanız hemen bu güzel örneğe başlayabilirsiniz. Videoda bebek hırkaları örgü modelleri ile uygulanmış halini göreceksiniz. Siz farklı modellerde de kullanabilirsiniz. Kız çocuk örgü hırka modellerini istediğiniz renklerle örebilirsiniz. Kızlar biraz pembeyi daha çok seviyorlar. Pembe ile de çok güzel olmuş model. Bebek hırkaları için istediğiniz modelleri, istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Anlatımlı birçok örneğe bir tık ile ulaşabilirsiniz. Yepyeni modelleri tarifi bu başlık altında. Mimuu.comda. Tığ işi örgü, şiş örgü ve daha fazlası için sitemize bekleriz.

Akordiyon Hırka Yapımı

Akordiyon Kız Çocuk Hırka Nasıl Yapılır?

Akordiyon hırka yapımında kullanılan örneği diğer bebek örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Şapkalar, yelekler, hırkalar örebilirsiniz. Modelde verilen ölçüler 2 – 3 yaş için uygun. Önler 78 ilmek ile arkalar ise 158 ilmek ile başlayabilirsiniz. Kollar için 62 ilmek ile başlıyoruz. İlmek sayılarını istediğiniz gibi ayarlayarak her yaş gurubu için örebilirsiniz. Örnek 8 ve katlarından oluşuyor. İlmeklerinizi buna göre hesap edebilirsiniz. Hırka için bele kadar örneği koyuyoruz. Daha sonra lastik örgü ile devam ediyoruz. Şimdi akordiyon hırka yapımını tüm detaylarına geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
6 thoughts on “Akordiyon Hırka Yapımı”
 1. maría camino peña dedi ki:

  Me es muy grato saludarles y agradecer la disposición a enseñarnos sus trabajos primorosos yo ahora trato de aprender

  Muchísimas gacias

  1. Melek dedi ki:

   muchas gracias

 2. maría camino peña dedi ki:

  me encantan las labores y pensando, a ver si puedo hacer una chaqueta para una niña.

  muchas gracias por compartir sus primorosas labores
  saludos

  1. Melek dedi ki:

   muchas gracias

 3. Murvet dedi ki:

  Ust kismi kac ilmekle devam ediyoruz

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Mürvet Hanım. Videoda hırkanın üst kısmı için lastik örüldüğünden bahsediyor. Ölçüyü öreceğiniz bedene göre ayarlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler