Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Güzel Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışı

Harika bir battaniye var sırada. Tığ işi bebek battaniyesi örgü modelleri anlatımlı örnek. Popcorn çiçeklerden oluşan bir model. İnce sakallı iplerle, nako paris tarzı iplerle örebileceğiniz bir battaniye. Bebek battaniyesi için illa tüylü ipler olması gerekmiyor. Düz ipler de kullanabilirsiniz. Çiçekleri renk renk yapabilirsiniz. O şekilde de çok güzel olacaktır. Bebek örgülerinde, bebek yelek modelleri, bebek hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. Angora iplerle örerek çeyizlik yelek modellerinde de kullanabilirsiniz uyarlayarak. Fıstıklı çiçek örgü yelek modeli aynı örnekle yapılmış bir model. Ama şiş örgü modelleri ile örülmüş bir örnek. Şiş ile yapılan modelden de battaniye örebilirsiniz. Bebek battaniyesi anlatımlı örgü modelleri için gri ve pembe tonları kullanılmış. Çok uyumlu olmuş. Bebe mavi de çok güzel olacaktır. En güzel bebek battaniye modelleri ve yapılışı detaylarına geçelim.

Farklı Tığ İşi Bebek Battaniyesi Modelleri

En güzel bebek battaniye modelleri ve yapılışı hazırladık. Fıstıklarla yapılmış çiçekli battaniye. Her renk düzeni ile yapabilirsiniz. Bebek battaniyesi kenar oyası ile trabzanlar yapıyoruz. İsterseniz farklı bir kenar oyası da yapabilirsiniz. Top top fıstıklarla kenar oyası da güzel olacaktır. Örgü bebek battaniyeleri modelleri için tüylü ipler kullanacağız. Hadi önce şemasını görelim.

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Anlatımlı 10

Bitmiş battaniyenin ölçüleri 80 x 80 cm ebatlarında. Sizler istediğiniz ölçülerde örebilirsiniz. 6,5 mm tığlarla örebileceğiniz ipler seçebilirsiniz. Bu ölçülerde, bu özellikte ipler ile öreceksek 73 incir ile başlayabiliriz.

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Anlatımlı 12

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Anlatımlı 11

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Anlatımlı 14

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Anlatımlı 13

En Güzel Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışı

Battaniye bittiğinde yukarıdaki gibi çok güzel duruyor. Şimdi tüm ayrıntıları ile videodan izleyelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://daisyfarmcrafts.com/crochet-hygge-flower-puffs-blanket/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler