Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Değişik Şerbetli Tatlılar

İki lezzetli tatlı tarifi hazırladık. Gül tatlısı tarifi ve cevizli rulo tatlısı. İkisininde tarifini videolu olarak hazırladık. Değişik şerbetli tatlıları misafirleriniz için, bayramlarda, ramazan sofralarında, ev halkı için yapabilirsiniz. İkisi de kolay ve lezzetli. Gül tatlısı sık sık yaptığım tariflerden. İrmiksiz olarak yapıyorum. İçine ceviz, badem, fındık koyabilirsiniz. Yemek tariflerinin arkasından tatlı tarifleri iyi gidiyor. Çok seviyoruz tatlıları. Ben daha çok sütlü tatlıları çok seviyorum. Sütlü tatlılardan yaptığım tarifler acayip kolay tatlılar ve lezzetli tatlılar oluyor genelde. Buzlukta saklayabileceğiniz ve misafirleriniz geldiği zaman hemen ikram edebileceğiniz üstelik çok kolay bir tatlı daha var. Kolay mozaik pasta tarifi. Yapın, saklayın ve canınız çektiğinde afiyetle yiyin. Gelelim şimdi değişik şerbetli tatlıların yapılışına.

Değişik Şerbetli Tatlılar Tarifleri

Harika 2 tarif var sırada. Her iki tarifte kolay ve oldukça lezzetli. İkisinin malzemeleri de evde bulunan veya hemen kolayca bulacağımız malzemelerden oluşuyor. Günlerinizde yapabilirsiniz. Bayramlarda da. Her zaman yapılabilecek bir tatlı. Şerbetli tatlı sevenler ve değişik şerbetli tatlılar arayanlar için yapılması gereken tariflerden. 2 tarifi bir arada hazırladık. 2 alternatif var. Ben gül tatlısını çok yaptım. Özellikle bayramlarda. Çok sevildi. Şekli itibari ile de dikkat çeken bir tarif.

Tariflerimize gül tatlısı yapılışı ile başlıyoruz. Önce gül tatlısının nasıl yapıldığını görelim.

Değişik Şerbetli Tatlılar 3

Değişik Şerbetli Tatlılar 2

Gül tatlısından sonra sıra geldi cevizli rulo tatlı tarifine. Hemen nasıl yapıldığını görelim. Ve yapılışını öğrendikten sonra yapıp afiyetle yiyelim.

Değişik Şerbetli Tatlılar 1

Değişik Şerbetli Tatlılar

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler