Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Acayip Kolay Tatlılar

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım. Sizlere acayip kolay tatlılar hazırladık. Az malzemeli ama çok lezzetli tarifler. Tam 4 tarif bir arada. Beğendiklerinizi yapabilirsiniz. Canınız tatlı çektiğinde hemen yapabileceğiniz bir tarif. Tencerede sufle tarifi benimde sık yaptığım tariflerden. Yemek tariflerinden sonra çayın yanına hemen tatlı iyi oluyor. Kahve yanında güzel oluyor. Kahve yanına 10 dakikada cheesecake nasıl yapılır paylaşmıştık. İnceleyerek yapabilirsiniz. Hindistan cevizli turta da seveceğiniz tariflerden. Acayip kolay tatlılar ile devam edelim. Evde basit tatlı yapımı tariflerinden 2 tanesi denediğim tariflerinden. Diğer 2 si de hemen deneyeceğim tariflerden. 5 dk lık tatlılar evde bulunan veya çevremizden kolayca bulacağımız malzemelerden oluşuyor.

Az Malzemeli Kolay Tatlılar

Az malzemeli kolay tatlılar hazırladık. Acayip kolay tatlılardan. 2 malzemeli ile başlıyoruz. Biraz artırarak malzemeyi devam ediyoruz. Ama yine malzeme çok değil. Çok sevdiğim ve ara ara yaptığım sütlü tatlı tarifleri ile başlayalım. Aynı tarifi kakaolu ve sade olarak yapıyoruz. Sunumu da çok güzel. İşte sizlere bahsettiğim tatlı.

Lezzetli bir sufle tarifi hazırladık. Denediğim tarifler arasında. Bitter çikolata kullanmamıştım yaparken. Sizde sevdiğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Şimdi de 2 malzeme ile yapılan kolay tatlı tarifi hazırladık. Elimizde olan veya hemen bulabileceğimiz marketlerde olan malzemelerden oluşuyor. Hadi yapılışını izleyelim.

Yine 3 malzemeli bir tatlı hazırladık. Çikolata, krema ve pudra şekeri. Yapılışı da çok kolay. Hadi nasıl yapılıyor hemen görelim.

Tatların hepsi hem kolay hemde çok lezzetli. 4 tarifin 2 tanesini denedim. Sıra son 2 tanesini denemede. Tatlılar bittiğinde aşağıdaki gibi görünüyor. Aynı şekilde sunumlarını yapabilirsiniz. Veya farklı şekillerde de yapabilirsiniz. Herkese afiyet olsun.

Acayip Kolay Tatlılar 3

Acayip Kolay Tatlılar 1

Acayip Kolay Tatlılar

Acayip Kolay Tatlılar 2

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler