Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Meyve Tabağı Resimleri

Yine çok güzel iştah kabartacak bir galeri hazırladık sizlere meyve tabağı süsleme. Sizde bu galeride bulunan resimlerden faydalanarak meyve tabağı hazırlamada uzman olabilirsiniz. Taze meyvelerle güzel sunumlar hazırlayabilirsiniz. Düğünlerde, baby showerlerde, partilerde, evde kendinize ve sevdiklerinize çok güzel meyve tabakları hazırlayabilirsiniz.

Meyve tabağı süsleme oldukça zevkli. Şuan bulunan kış meyvelerinden çok güzel tabaklar hazırlayabilirsiniz. Tropikal meyveler kullanabilirsiniz. Bizim hazırladığımız galeride tüm meyvelerle hazırlanmış çok güzel meyve tabağı resimleri var. Hatta çocuklarınıza meyve yemeyi sevdirecek onlara yönelik resimlerde mevcut.

Meyve salataları hepimizin sevdiği ve evde benzer şekilde meyve tabağı süslemeleri ve salataları yapmaya çalışırız. Meyve tabağı veya salata hazırlarken yapacağımız sunum da çok önemlidir. Galerimizde çok yaratıcı meyve sunumu önerileri bulabilirsiniz. İster meyveleri renk sırasına göre tabaklara yerleştirebilir, isterseniz tamamen karışık ama görsel olarak güzel bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak mükemmel tabaklar ortaya çıkartabilirsiniz.

Eğer süslemede karpuz ve kavun kullanıyorsanız dondurma kaşığı ile yuvarlak bir form verebilirsiniz. Yada evinizde bulunan kurabiye kalıpları ile çiçek, kalp, yıldız  gibi şekiller oluşturabilirsiniz. Böyle farklı meyve tabakları hazırlayarak herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Meyve Tabağı Sunumları

Tam sizlere 114 tane meyve ile yapılmış çok güzel tabaklar, çok güzel meyve sepetleri hazırladık. Meyve tabağı hazırlarken meyvelerinizi genellikle dilimleyerek servis etmeye çalışın. Görsel olarak daha güzel görünüyor. Minik küpler halinde, uzun şeritler halinde, yarım ay şeklinde doğrayıp çeşitli süslemeler yapabilirsiniz. Eğer yapabiliyorsanız farklı şekiller gül, kuş gibi motifler de yapabilirsiniz. Yapacağınız süslemelerde, çeşitli peynirlere, krakerlere, çikolata soslarına, badem, ceviz, fındık gibi kuru yemişlere de  yer verebilirsiniz.

Buyurun sizlere meyvelerle hazırlanmış çok güzel sunum tabakları. Keyfini çıkartın.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler